гарнитура за риба

  • 11 217
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
момичета, дайте ми идея за гарнитура към риба.Аз несъм голяма рибарка,но ще имам гости и сложих във фолио 4-5 парчета бяла риба да се изпекат и се чудя към тях  какво мога да предложа още освен салата

# 1
# 2
  • Мнения: 6 461
Гарнитура от варени картофи с пресен лук и сол на вкус.

Сос от зехтин и лимонов сок  - пасира се  докато сместа побелее и лекичко се сгъсти.

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 193
Ориз с грах и копър.

# 4
  • Мнения: 96
Леко запържваш пресни  картофи(може и полусварени).В отделен съд  домати,грах,зелен или някакъв боб на чушка+картофите,чесън,копър,сол,след като са готови лим.сок.По принцип е рецепта за сьомга и всичко това се задушава във фурна заедно със рибката за около 20-30 мин,но аз съм приготвяла зеленчуците за гарнитура към скумрия и пак е вкусно.Любимата ми гарнитура за риба.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Зелена салата.

# 6
  • Мнения: 4 111
Картофена салата според мен е много подходяща гарнитура.

# 7
  • Мнения: 2 591
аз рибата винаги я свързвам с картофи и ако нямам картофи (при всевъзможни варианти за приготвяне), все едно не съм яла - все нещо ми липсва  Mr. Green

иначе най-често правя картофена салата или пюре за рибата

# 8
  • Мнения: 780
аз рибата винаги я свързвам с картофи и ако нямам картофи (при всевъзможни варианти за приготвяне), все едно не съм яла - все нещо ми липсва  Mr. Green

иначе най-често правя картофена салата или пюре за рибата
И аз правя задължително картофена салата за гарнитура на рибата . Нарязани варени картофи с лук, сол, оцет и олио

Общи условия

Активация на акаунт