Нова среща на есен,да посрешнем зимата подобаващо

  • 8 515
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 722
При нас за сега положението е почти невъзможно, обаче...открие ли се дори и мъничка пролука ще хукнем към вас моментално.

# 91
  • Мнения: 2 084
Дидка, можеш ли да пишеш как да стигнем до хижа Коман, за да се лутаме дълго?

# 92
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вие ще пристигнете от Добрич,нали?Ще питам и ще пиша за да съм максимално точна

# 93
  • Мнения: 1 843
Ние, както казах и в началото сме все на кантар, заради свободната ми професия, дето е толкова свободна, че обикновено съм все заета, когато другите почиват...

За жалост и тази среща я изпускаме.
Весело изкарване!

# 94
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Значи слизате от магистралата и отивате на един разклон под моста-на дясно е за Ловеч,на ляво за Троян,Влизайки вече в Троян гледате в дясно  Hug има табела за Калейца,от там вече в селото с питане за хижата,ако няма указателна табела!До събота,а дано и още някой дойде,като не дойде  Joy ще са по-вече тия дето ще ни завиждат за чистият въздух,прекрасната природа и срещата  Flutter

# 95
  • Русе
  • Мнения: 729
Много съжалявам но и ние ще пропуснем.Мъжът ми е на работа и двата дни.На другата среща надявам се да се видим.Приятно изкарване и ще чакам да видя снимки.

# 96
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Благодаря за пожеланията,наистина си изкарахме приятно,макар и за кратко!Видяхме се с k.dimitrova една прекрасна мама на близначета-юначета,както и с таткото на Вики и Преси  Mr. Green шефа на мъжката чета bowuu
 StopПо-вече по-късно! Thinking Само ще кажа ,че хижата е чудесна,стаите,обзавеждането,санитарните възли,обслужването,самата природа там...и въобще като изключим дупките тук-там по пътя към хижата и много стръмният баир вече до сами хижата....заслужава си пак да се иде,и ние сигурно ще повторим след две седмици,ако не е дъждовно
 за да не ги пускам снимките една по една ,разглеждайте от тук нататък  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131349&photo=18  вчера в Троян имаше и празник на сливата,та след като си оставихме багажа в хижата около обяд и видяхме ,че сме сами слязохме в града на празника за около час-два   Hug  от тази снимка до последната http://www.snimka.bg/album.php?album_id=111535&photo=90

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 17:22 от Дидка

# 97
  • Мнения: 2 722
Завиждам ви искрено, аз съм още болна и адски нещастна, но не съм се отказала да напраавя посещение на троянския регион за кръщането на Митко, т.е.за Димитровден.

# 98
  • Мнения: 2 084
Nqmam kirilica
i gybki brahme
i be[e strahorno!!!!

# 99
  • Мнения: 677
Дидка и к.димитрова,супер е било.
Да се надявам,че все някой ден и ние ще се присъединим към купона и веселите игри в Балкана.
 Hug

# 100
  • Мнения: 921
Радвам се, че сте прекарали добре. Надявам се  при следващата среща да можем да се съберем повече хора и да стане още по-голям купон!!

П.П. Тъй като срещата вече мина, не е ли време да отковем вече темата, за да се виждат другите важни теми в момента? Wa_wa, ще имаш ли грижата, моля те?

Общи условия

Активация на акаунт