Пак за кръщенето,но....

  • 3 745
  • 38
  •   1
Отговори
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Интересуваме,ползвате ли кърпата от кръщенето? Какво я направихте? Нашата така стой прибрана в гардероба и не се ползва.

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Интересуваме,ползвате ли кърпата от кръщенето? Какво я направихте? Нашата така стой прибрана в гардероба и не се ползва.

Синът ми го кръстихме в града, от който е съпругът ми. Кърпата остана там. Ползвам я, когато отидем при свекър ми. Не виждам причина да не я използвам.

# 2
  • Мнения: 274
и ние не я ползваме така ни казаха мислъа че в църквата. Да не я перем и ползваме че е със светена вода по нея.

# 3
  • Мнения: 2 677
Никой нищо не ми е казвал по този въпрос, но и кърпата на сина ми не я ползвам. Явно не съм опряла до нея.

# 4
  • Мнения: 524
Нищо не ми казаха в църквата, но не ги ползвам, прибрах си ги като спомен.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 435
Никой нищо не ми е казвал по този въпрос, но и кърпата на сина ми не я ползвам. Явно не съм опряла до нея.

Абсолютно същото Peace

# 6
  • Мнения: 528
аз тогава и бях взела любимата кърпа с която се бършеме след баня.Нова беше само сме си я гушкали.Така чеси я ползвам.Защо не

# 7
  • Мнения: 4 451
Хавлиената кърпа беше подарък от кръстницата. Тя не успяла добре да прецени и на Мими и беше малка. Ползвахме я много малко, след което я подарих на една приятелка с малко бебе.

# 8
  • Мнения: 8 242
Да, ползваме си я Simple Smile
Кумата ни я подари - беше я поръчака някъде голяма - 2х2 метра. След баня, ако са му изпрани или мръсни халатчетата го бърша с нея.

# 9
  • Мнения: 2 381
Ползваме я.

# 10
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Едно време от платнато ,в което е поето детето от казана се е шиела риза -така ни разказа едната жена в църквата като кръщавах дъщеря ми!
Ползвам си хавлийката и даже най- често нея -много си я харесвам !
и ние не я ползваме така ни казаха мислъа че в църквата. Да не я перем и ползваме че е със светена вода по нея.
newsm78  Чудя се защо да стои прибрана със светената вода по нея ! newsm78

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ние нямаме кърпа от кръщенето,а халат-много хубав и пухкав.Така че да,ще си го ползваме и то доста дълго.
А по въпроса със светената вода - имам си в къщи и мога да си го пръскам всеки ден ако искам. Whistling

# 12
  • Мнения: 7 201
Да, ползваме си я Simple Smile
Кумата ни я подари
PeaceИ ние си я ползвахме.

# 13
  • Мнения: 1 233
Не я ползвам, стои си прибрана.

# 14
  • Мнения: 179
Не я ползвам, прибрах я за спомен

Общи условия

Активация на акаунт