Спорт за 3-4 годишни деца

  • 13 639
  • 39
  •   2
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте , може би има пускана тема, но аз не успях да я намеря затова моля който има инфо и опит да сподели. Къде в София има добри школи за танци , гимнастика или  друг подобен вид физическа дейност подходяща за 3,5-4 годишно дете?Ако има родители които са доволни от някакъв друг спорт на тази възраст, ще съм благодарна за споделените идеи.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Стадион Васил Левски (художествена гимнастика), бившия културен дом Лиляна Димитрова (балет), хореографското у-ще (модерен балет). Ако се сетя още нещо ще допълня.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз лично исках да запиша моят син на футбол, но определено не го влече, затова се отказах. Сега съм замислила да го запозная с плуването...Да видим дали ще му е на сърце.
Ще следя темата и за някаква друга идея.

# 3
  • Мнения: 188
Каката ходи на художествена гимнастика от четири годишна били сме на стадион Васил Левски, в Славия, сега сме в клуб Триадица, много съм доволна, но нямам амбиции да става гимнастичка.
 Hug
В клуб Триадица има всякакъви видове спорт-футбол, спортна гимнастика, танци и т.н.

# 4
  • Мнения: 2 199
Здравейте и аз да се включа  Hug

Ако, може да съм ви от полза   bouquet

Тренирам тенис на корт  Heart Eyes и един ден дойде едно момченце при мен
и поиска да си играем на тенис  Tired  #Shocked #Shocked #Shocked и аз ама  Crazy Crazy Crazy Викам на колко си години "на 7и половина "
отколко години играеш тенис "от 4 "

Внук е на треньора, но повярвайте ми гледах го с възхищение  Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз пак да попитам нещо във връзка с плуването. Къде в София може да се запише на плуване 4-годишно дете? Но с квалифициран треньор, хубав басейн..С две думи-истинско полезно-практично плуване.. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 074
Запис.

# 7
  • Мнения: 3 367
..дъщеря ни ходи на плуване от 2 месеца,1/седмица ,6 деца с група на 1 учителка,сама е в басейна,аз спортувам в съседната зала .. забавлява се,чака го с нетърпение,не го намирам за рано за този вид дейност..

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пак да попитам нещо във връзка с плуването. Къде в София може да се запише на плуване 4-годишно дете? Но с квалифициран треньор, хубав басейн..С две думи-истинско полезно-практично плуване.. Wink
Дъщеря ми ходеше на Дианабад през лятото и Октомври през зимата, при треньорка на име Роси- много добра! За съжаление тази година нямам възможност да я водя.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 366
Проверете в басейна на ТУ - мисля че се казваше Октомври. Там има детска група и ги занимават треньори. Аз съм плувала там, но преди години и не си спомням колко големи бяха децата, но ги гледах че се забавляват и им е весело...

# 10
  • Мнения: 3 456
Точно скоро си мислех да проверявам, как стоят нещата с художествената гимнастика. Лорена постоянно се чекне изкъщи и "прави" разни упражнения.

# 11
  • Мнения: 2 755
И аз искам да запиша моят син да се занимава със спорт, че има доста енергия за изразходване, обаче за възраст по-малка от 4 години, няма много голям избор. Ходих до два басейна да питам от колко годишни ги вземат за плуване, но и на двете места ми отговориха, че децата трябва да бъдат поне на 5 години. По-малки не приемат. Явно, за спорт, ще почакаме още малко.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Tonita, треньорката за която писах по-горе ми каза за малката ми дъщеря, че щом навърши 3 год. вече мога да я водя на плуване.

# 13
  • Мнения: 2 755
Рени, за кой басейн става дума?  Thinking

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Целогодишно- Октомври (в Студ. град), летния сезон- Дианабад.

Общи условия

Активация на акаунт