Извисих се над всички останали и измислих следното:

  • 4 819
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да се извися newsm78
Това е...да вися толкова дълго, че да се извися накрая ли?

Случва ми се на лоста.
Обикновено 1-2 минути ми стигат за да се извися. После ме болят ръцете.

# 76
  • Мнения: 984
Според мен страданието и любовта не са винаги свързани. Защото когато обичаш, ти не просто даваш чувства на нежност и съпричастност, а даваш частица от себе си, без да очакваш нещо в замяна. Не страдаш, защото не очакваш нищо.
Аз имах едни преживявания  след раждането на дъщеря ми, но те не ме извисиха, накараха ме да се смиря, да приема, че човешкия живот е чудо и моята личност и същност нямат никаква влас над това дали животът ще продължи или ще свърши - безсилие и примирение...
Да помогнеш на някого, без да очакваш нещо в замяна, и после да се разваш истински, че си превъзмогнал собствените си нужди и чувства, но си помогнал, спасил, съхланил нещо или някого...

# 77
  • София
  • Мнения: 4 966
 Да бе , да ...любовта била  всичко .... химическа реакция бе ...хормонален дисбаланс , това е ....току виж се  влюбиш в  беден и вреден субект...мале си ..... голямо извисяване ще пада .... Mr. GreenАма от друда страна знае ли се ....човек понякога  се обърква ..... току виж  се почувствал извисен от специална цигара да речем...Или изведнъж минал от трабант на лада и от тази любов му пораснали токова големи крила , че  закрил слънцето....та се чудил 'що все му е сянка и кога ще огрее и на неговата улица ....Луда работа е това  човека....няма разгадаване....Викат даже  за психолозите , че те си били най-добрият пациент.....лабиринти разни.....Аз се извисявам  с  шоколад в ръка например  Wink  
Не говорим за влюбването,а любовта.И кой казва че любовта е предназначена само за мъже?!!!Или з ахора?!Аз не обичам да поставям нещата в граници.
Разликата е огромна.

# 78
  • Мнения: 3 861
таман реших да говоря глупости, но като видях Тео как иска да сме много сериозни и  всъщност няма нищо да кажа...

може после, като ми дойде сериозното настроение

# 79
  • Мнения: 2 070
ще се по4увствам извисена когато спра да правя компромиси със себе си,за сега не се полу4ава.сега съм в ниското Tiredправя компания на Лейди Wink

# 80
  • Мнения: 871
Извисена се чуствам в болката и страданието...Извисена съм, когато съм добра и помагам...

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Ходих да пуша.Обикновено тогава се замислям за нещата от живота.
Понякога ми е достатъчна и една дума, за да се извися.
Понякога ми е достатъчен и един жест, за да се извися.
Понякога ми е достатъчен и един поглед, за да се извися.
Заставам зад постинга на Ла Бомба

# 82
  • Мнения: 494
ще се по4увствам извисена когато спра да правя компромиси със себе си,за сега не се полу4ава.сега съм в ниското Tiredправя компания на Лейди Wink
О,я си свиркай!Животът не е постоянно нито  гаден и прозаичен,нито страхотен и извисен.И човекът е така-нито постоянно захлупен,нито постоянно извисен.Ще мине,споко!
 Когато мен ,ама съвсем пък,няма кво да ме извисява ,удрям една по-така "цигаретка" и се извисявам ,като стой ,та гледай! Mr. Green LaughingДобре,че много рядко ми се случва!Обикновено и 40-та симфония на Моцарт свършва работа Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 654
Ей това на аватара ми WinkИ понеже нямам и 50 кг доста се извисих...страхотно усещане!

# 84
  • Мнения: 3 861
кога се извисявам ли???

когато направя нещо много добро за някой.

Усещането е такова

# 85
  • София
  • Мнения: 1 654
Не четох предните постове, отговорих спонтанно, а явно въпросът изисква по-сериозно дискутиране. Извисена се чувствам когато изляза от църква, когато давам без да очаквам нищо в замяна, когато детето ми проявява ценностите в които сме го учили да вярва...А скокът с бънджи е също вид извисяване не само в буквалния смисъл, а и над страха.

# 86
  • Мнения: 2 673
извисена се чувствам само, когато помагам да се спаси човешки живот

# 87
  • Мнения: 934
Парапланер. Мечтая си.

# 88
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607

Нещото,което би ме накарало да се чувствам по-различно и извисена е ако спася нечий живот.

Мисля, че ще се чувствам по- извисена, ако спасят моя живот или ако поема ръката, която ми дава помощ, но когато аз спася някого е както ти си писала- в реда на нещата. Спасявала съм човешки животи. Поне десет пъти. Не броя спасяването на децата ми в безброй ситуации. Разказвала съм и преди. Бях спасител на Албена. Спасихме една баба, която тръгнала да се самоубива. Зет и дойде след няколко дни да и търси Ченето и заплаши, че ще ни съди, че сме го загубили. Беше доста възрастна и искаше да умре. Едно дете се удави скоро след това, а то искаше да живее. Спасяването на нечий живот е свързано с толкова битувизми, че извисяването стои някак далече от събитието.

# 89
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
кога се извисявам ли???

когато направя нещо много добро за някой.

Усещането е такова
Това не е ли удоволетворение, доня?

Общи условия

Активация на акаунт