Има ли мами от ВЕЛИНГРАД И РАКИТОВО!!!

  • 4 605
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 040
Олеле,Елфина,къв е тоя аватар,уплаши ми окото Mr. Green Ако тръгнеш за Велинград,да спреш на Варвара да пием кафе,хочеш?

# 61
  • Мнения: 2 577
да, имам го впредвид за кафенцето Hug
Пробвам тука разни аватари, това с окото и дяволчето беше верно страшно Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 040
ок Peace
а,така е по-добре
ама оная самодива,дето си беше,е най-яка Party

# 63
  • Мнения: 2 577
лилавата ли newsm78

# 64
  • Мнения: 1 040
не знам,дали беше лилава,ама беше убийствена Peace,там до едно дърво,нали се сещаш Thinking

# 65
  • Мнения: 2 577
да, сетих се! верно е готин!

# 66
  • Мнения: 834
Ние ще сме на Бор, дано е хубав хотела. Сайта го представя добре, дано наистина е така. Благодара ви за предложенията ще се възползвам.  Grinning

# 67
  • Мнения: 2 577
Уникат, почти съм сигурна, че ще си починете добре! Hug

# 68
  • Мнения: 1 040
Уникат,добър избор!Ще чакаме снимки,да знаеш Wink

# 69
  • Мнения: 2 577
мистика, ти лятото ходиш ли във Велинград?

# 70
  • Мнения: 1 040
Да,но за кратко.На Цигов чарк също Wink.Там се намерихме с мъжът ми,между другото Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 033
Привет на всички от Чепинското корито! Да се запиша и аз тук. От Ракитово съм, а от 7 години "бегала" към Варна!

# 72
  • Мнения: 1 040
E,Янич,тъкмо щях да те поканя в нашата темичка Wink.На по-старите снимки си ми позната,ама не се сещам много  newsm78.В Ракитово  бях  до 8-ми клас,след това във Велинград,Пловдив,та накрая във Варвара Mr. GreenТи в на Иво Пейчинов набора трябва да си била,нали?

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 23:11 от МИСТИКА

# 73
  • Мнения: 1 033
Да, точно, но и аз съм излезнала от Ракитово от 13-годишна Mr. Green скитам из БГ.

# 74
  • Мнения: 2 577
Е, аз нямам нищо общо с Ракитово, ама то темата е обща, така че то все сме близо де.
Радвам се, че още един съмишленик намерихме. то и ние не живеем по родните си честа Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт