Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

Интересно ми е, каква метаморфоза преживява една жена, когато роди син, за да се подпише под бебешката му снимка с  "Мъжът на моя живот", например,  или " Обичам Този Мъж".  Има и други, но не се сещам в момента, посланието в крайна сметка е едно и също - детето е заело мястото на мъжа й и тя смята, че то, именно то е голямата й любов.
Накратко въпроса е - наистина ли детето измества мъжа/съпруга от сърцето на жената?

Цитирай

При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Не.
Има едно нещо, на което му се казва чувство за хумор. Wink
Цитирай

На моменти да. По-голяма част от любовта и вниманието се пренасят към Него.
Аз си бях лепнала такова послание на Скайпа.
Цитирай

Sverige

Не, просто любовта към детето (независимо момче или момиче) е най-силната, всеотдайна и саможертвена любов, която жената е изпитвала... - каза тя без дори да е родила и едно дете...
Но да, към бащата е също голяма, но в друга графа, към децата - несъизмерима с нищо друго, неизчерпаема...и никой никого не измества.
Цитирай

Хех, тамън си мислих да си сложа "Две гърди за него" и ти взе, че ми секна ентусиазма  Rolling Eyes
Цитирай

Да уточня, че темата не е за осъждане на този избор Stop Въведение е към основния в-с - дали сина става голямата любов и измества съпруга от сърцето на жената. Защото именно за синове иде реч - не съм виждала под момичешки снимки такива изявления ( "голямата ми любов", " жената на моя живот" и тн).
Цитирай

Sverige

Не си виждала, но често пък за момиченцата се пише - принцесата на тати - това значи ли, че дъщерята е изместила майка си от сърцето на мъжа? Просто игра на думи според мен и стремеж да се акцентира колко родителят обича отрочето  Blush
Цитирай

аха, да, не съм виждала.
принцесата на тати е едно, а ' мъжът на моя живот' е друго.
не знам защо но първата ми мисъл е за свекървата , като ги чета тези подписи Laughing

аз сега съм убедена, че никой не може да измести мъжа ми от сърцето ми, по-скоро очаквам детето да ни направи още по-обичащи се. дали е наивно...
Цитирай

Sverige

Аз също си мисля, че децата ми няма да изместят мъжа ми, както вече казах никой никого не измества, това са различни видове любов и чувства...все едно мъжа пък да измести любовта към родителите...просто към детето си мисля, че любовта е най-безрезервна и въпреки всичко...
Докато към мъжа малко или много е условна...все така си мисля...
Цитирай

София

е как ще изместят мъжа ми. към децата ми любовта е чиста и невинна. към мъжо - пропита с греховни помисли:) нямат нищо общо:)
Цитирай

Помпозни лексикони фрази, някои хора ги харесват...
   Сърцето не е склад с определени размери, може да обичаш нови и нови хора, без да се налага да изхвърляш някого.
Цитирай

Лени, не е наивно да очакваш това, по-скоро е логично. По темата - аз вярвам в хормоните. Особено когато накарат закоравял бохем и разказвач на мръсни вицове да мине на "ние акаме по три пъти на ден". Та, ти за една "голяма любов" се чудиш...
Цитирай

Любовта е различна-една е към мъжа,друга към сина.
Не мисля,че раждането отне от моята съпружеска обич за да я пренасочи към детето.
Винаги съм се дразнела от жени,които пренебрегват и изолират половинката си при появата на бебе сякаш забравили от къде е дошло.Не го правя.По никакъв начин.Понякога пренебрегвам желанията на съпруга си заради детето.Понякога се случва обратното.Балансирам.И не забравям,че тази радост-детето е плод на нашата любов.Затова се стремя да я поддържам жива.
Подобни надписи не ползвам.Но ме умиляват например снимка на татко и бебе,а отдолу:"Моите мъже" или "Момчетата на моят живот" Love
Цитирай

На една звезда

Не. Става дума за любов, силна и всеотдайна, и в двата случая, но обичаш по различен начин. Ох, разбрахте ме, нали, че нещо не си формулирах добре изречението. 35
Цитирай
Природата си знае работата! Например това, че родителите обикновено са най-подходящите донори за органи на децата си. Другото е игра на думи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора