Каква количка да си взема?

  • 2 250
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 567
Парите да са между 500 - 700лв., трябва в тях да влиза и кошница за кола! Бебето се чака всеки момент и искам количката да не е комбинирана, коша за новородено ми се вижда излишен и не го искам!
1.Мислех си за Чико кортина (много е изгодна) но ме притеснява че не е много затворена, плата и е много тънък и все пак времето ще се разваля и мисля че на бебе ще му духа! Е има вариант да го возя в кошницата директно върху количката, но не ми се струва удачно!
2.Другият вариант за който си мисля е Пег Перего чентро комплето (вижда ми се по прибрана и затворена), но кошницата трябва да е на друга фирма, не ми се дават 366лв за кошница, те ще станат 900лв.

Дайте ми съвети приемам и други варианти!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
има и кошница на пег перего за 290 -примо виаджо Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 472
lolii, Пег Перего имат и столче за кола от 290 лв. - Примо виаджо, разликата между него и Примо виаджо сип от 366 е в подглавника.

Друг вариант ти е Нео Нато - Дакар спорт за 468 лв. + столче за кола Boogie 0-13 кг. за 167 лв.


Друг вариант ти е Джордани 3PER8 LX, цената от 699 лв. включва и зимен кош, стол за автомобил 0-13 кв. и чанта
http://www.adria2001bg.com/products_photos/782/1_b.jpg

Хах koteto 123, както винаги мн. бърза и точна.  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
ОК само не ми казвате как смятате Пег Перегото добро ли е като вариант, ще стане ли за сега и за по хладно време!
От Нео Нато се отказах!

# 4
  • Мнения: 4 428
Аз Пег Перего го предпочитам пред Чико определено  Peace

А погледнала ли си Грако Куатро
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2146
Има много хубави цветове. Тази количка е много хубава и има доста екстри. Ако искаш да ти е съвсем затровера, можеш да си вземеш и портбебе за 70лв. Но едва ли ще го ползвате толкова.

И Джордани не е лош вариант  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 567
Гракото е наистина хубаво, но ако някои ми каже къде да го видя тук във Варна! Не ми се вярва да го намеря!

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз също съм доволна от Пег Перего и като качество ,но моята е лятно-голямо избиране падна-що каталог скъсах докатоя избера Mr. Green Та от там знам и за столчетата PeaceА нали имаме и акумулаторни пак Пег Перего  Peace

# 7
  • Мнения: 4 428
Гракото е наистина хубаво, но ако някои ми каже къде да го видя тук във Варна! Не ми се вярва да го намеря!

За Варна не знам къде я има. Но можеш да си я поръчаш и от нета. Можеш да питаш хората за каквото се сетиш преди да купиш. Много са отзивчиви и отговарят бързо  Peace А цветовете са както ги виждаш на картинката.

# 8
  • Мнения: 2 309
На "Кенгуру" новите модели са доста интересни Peace

# 9
  • Мнения: 1 298
Джорданито  Peace
Пег перего ако си вземеш също няма да сгрешиш  Wink

# 10
  • Мнения: 3 926
А щом не държиш да е комбинирана можеш да си вземеш Пег Перего Плико Лайт с кошница Примо Виаджо (разликата със Сип е, че Сип-а има 5 позиции и става леко по-изпправен). Хем количката ще ти е 7 кг. Хем в началото ще си ползваш кошницата, която е доста уплътнена и закътана. Така сметката ти става 663 лв.
Кошници купувахме сега подарък на кумовете и кумците - едната Примо Виаджо, другата Сип. Честно да си кажа обикновения вариант ми харесва повече.

# 11
  • Мнения: 255
Джорданито 3 в 1

# 12
  • Мнения: 2 723
А щом не държиш да е комбинирана можеш да си вземеш Пег Перего Плико Лайт с кошница Примо Виаджо (разликата със Сип е, че Сип-а има 5 позиции и става леко по-изпправен). Хем количката ще ти е 7 кг. Хем в началото ще си ползваш кошницата, която е доста уплътнена и закътана. Така сметката ти става 663 лв.

И аз смятам, че този вариант е много удачен. Аз имам плико лайт и съм страшно доволна. Вече не я ползваме, но не мисля и да я продам, ще си купя една кошничка и ще си я ползвам и за второто

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:03 от Никси

# 13
  • Мнения: 17 407
Грако съм виждала в м-н Слънце и в Хиполенд.

# 14
Някой знае ли къде в София го има това Грако Куатро?

# 15
  • Мнения: 17 407
lolii, ако правилно съм разбрала, не искаш да возиш бебето с кошницата върху количката... В такъв случай можеш да си вземеш кошница на някоя от евтините марки( до 100лв). А за количка аз съм за Пег Перего Чентро или Плико Комплето.

# 16
  • Мнения: 4 428
Някой знае ли къде в София го има това Грако Куатро?

Грако можеш да видиш в Пигис Хаус в Вс.Троица. Последно, като ходих имаше всички разветки.

# 17
  • Мнения: 204
Preporuchvam na Graco, ima njakolko modela Travel system, kolichka s koshche za kola. Mnogo sa udobni ot 0-48 meseca.

# 18
  • Мнения: 5 255


Друг вариант ти е Нео Нато - Дакар спорт за 468 лв. + столче за кола Boogie 0-13 кг. за 167 лв.
Ползвах посочената конфигурация Peace
Лека, маневрена ....  Peace

+

Видях че е отпаднала като вариант  newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
Момичета благодаря за предложенията!
Взех си количка Грако със столче за кола, но още я няма в кикиморско царство за да пусна линк да я видите!

# 20
  • Мнения: 4 428
Момичета благодаря за предложенията!
Взех си количка Грако със столче за кола, но още я няма в кикиморско царство за да пусна линк да я видите!

Кажи доволна ли си от количката, защото аз съм си я харесала за второто  Grinning  И последно може ли да й се обръща сенника и бебето да гледа към майката или не  Grinning
Ще чакаме снимки  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Много съм доволна, модела е QUATTRO TOUR TSB PACKAGE,  същата е като тройката с порт бебето която е в кикиморско царство, разликата е че няма порт бебе и часовник с термометър, казаха ми че това е следващия модел. За сенника - той се мести напред и назад и както си буташ количката го буташ напред и като надникнеш виждаш бебчето, отпред се затваря количката и остава отвор над главата на бебето и ти си го гледаш, дано ме разбра  Mr. Green!
В официалната страница на Грако има видео за комплекта с порт бебето, там се вижда хубаво!
Коша за багаж се смъква надолу и когато бебето е в легнало положение много лесно имаш достъп до него!
Сгъва се много лесно и заема малко място, има чувалче, дъждобран и чанта ( в чантата има подложка за смяна на памперси, отделение за мръсни памперси и кутия за чистите).
Столчето за кола също много си го харесвам!
Супер е много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 4 428
Лоли, ще ми дадеш ли линка с филмчето, че нещо не мога да го намеря, мерси  Rolling Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
http://www.gracobaby.com/demo/quattro_nopat.htm

Пробвай и кажи дали е станало!

# 24
  • Мнения: 135
 HugС една дума само Джорданито 3PER 8LX...страхотна коли4ка има вси4ко каквото ти трябва и най-ве4е пълен комфорт за беб4ето ти.Радвам се за тази си покупка,а тя е една от най-важните.Успех в избора.

# 25
  • Мнения: 135
 newsm78Забравих да кажа 4е харесвам и други коли4ки и ми беше трудно докато избера.

# 26
  • Мнения: 255
ами виж ги и Джордани три в едно с кошница кош и летен вариянт, здрави са и като цена те устройват

# 27
  • Мнения: 3 457
ами виж ги и Джордани три в едно с кошница кош и летен вариянт, здрави са и като цена те устройват
мацката пише ,че си е купила вече  Wink

# 28
  • Мнения: 796
Много съм доволна, модела е QUATTRO TOUR TSB PACKAGE,  същата е като тройката с порт бебето която е в кикиморско царство, разликата е че няма порт бебе и часовник с термометър, казаха ми че това е следващия модел. За сенника - той се мести напред и назад и както си буташ количката го буташ напред и като надникнеш виждаш бебчето, отпред се затваря количката и остава отвор над главата на бебето и ти си го гледаш, дано ме разбра  Mr. Green!
В официалната страница на Грако има видео за комплекта с порт бебето, там се вижда хубаво!
Коша за багаж се смъква надолу и когато бебето е в легнало положение много лесно имаш достъп до него!
Сгъва се много лесно и заема малко място, има чувалче, дъждобран и чанта ( в чантата има подложка за смяна на памперси, отделение за мръсни памперси и кутия за чистите).
Столчето за кола също много си го харесвам!
Супер е много съм доволна!
Лоли,колко кг. е количката и на каква цена е без коша за новородено?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 567
anira с въпроса за кг. ме затрудни, незнам колко кг. е но не е тежка, поне за мен.
Количката няма кош за новородено и струва 890 лв.

# 30
  • Мнения: 4 428
anira с въпроса за кг. ме затрудни, незнам колко кг. е но не е тежка, поне за мен.
Количката няма кош за новородено и струва 890 лв.

Това цената със столчето за кола ли е? В Симонови я дават 770лв  Rolling Eyes А лесно ли се регулират положенията на гръбчето?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 567
Да със столчето е цената, и да лесно се регулират положенията!
Коя количка е 770лв. дай линк!

# 32
  • Мнения: 796
Да със столчето е цената, и да лесно се регулират положенията!
Коя количка е 770лв. дай линк!
А колко струва без столчето за кола?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 567
Да със столчето е цената, и да лесно се регулират положенията!
Коя количка е 770лв. дай линк!
А колко струва без столчето за кола?

Този модел, незнам колко струва без столчето за кола!
Но има подобен
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1451


veselina_s_p количката за която ти говориш е само с порт бебе, без столче за кола и е 770лв.

# 34
  • Мнения: 4 428
Ами аз понеже ги питах за тази количка и те ми казаха, че варианта количка + портбебе или столче е 770лв. Макар, че само количката, като е 550лв, а портбебето 70лв, нещо не ми излиза сметката, но така ги продават навсякъде  Rolling Eyes Явно са неща определени от вносителите.
Иначе аз си мисля, че модела си е Куатро. Дали е Лукс или Тур, зависи от това дали се включва кошницата за кола, т.нар. травъл систем

Общи условия

Активация на акаунт