Записки на един деФствен гей

  • 2 021
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Разказът няма нищо общо с реалността, това  е просто разказ.

Мислиш, че ще тръгна да разказвам как съм отнел нечия девственост?!?! Или как съм загубил моята!?!?

Това е просто разказ..

# 16
  • Мнения: 2 673
харесва ми

ама не ме убеждава в Случката  newsm78, това имах впредвид...

хубаво е момче да пише, това говори, че МИСЛИ! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 070
то бива его бива, ама.... Посмали малко. Забелязан си вече, имаш бъдеще У форума. Някой път ще прочета, сега ме мързи. Сори

# 18
  • Мнения: 103
то бива его бива, ама.... Посмали малко. Забелязан си вече, имаш бъдеще У форума. Някой път ще прочета, сега ме мързи. Сори

Мислиш ли? Разминават ни се мненията по въпроса за бъдещето. Сори

# 19
  • Мнения: 2 070
Ти си знаеш... Имаш още малко време, закачиш ли се - мисли му, няма отърване.  Абстиненцията е много сериозна. Някой те обиди? Гледам прехвърчат искри. Споко.

# 20
  • Мнения: 2 070
Може и аз да напиша нещо мое, но няма да е така литературно, се по-скоро, но ме мързи да го набирам, така че едва ли. Някой ден. Ама то няма да е много адекватно, понеже е свързано с конкретно време и социално-политическа ситуация...

# 21
  • Мнения: 103
Ти си знаеш... Имаш още малко време, закачиш ли се - мисли му, няма отърване.  Абстиненцията е много сериозна. Някой те обиди? Гледам прехвърчат искри. Споко.

Затова обаче си права. Споко.

# 22
  • Мнения: 1 770
Ако искаш по-сериозна дискусия -> Хоби, Сюжет за малък разказ

# 23
  • Мнения: 103
Ако искаш по-сериозна дискусия -> Хоби, Сюжет за малък разказ

Да, видях, разбрах.. ама честно, тц, не ми се поства вече нищо от това, което съм писал..

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не разбирам какво питаш.
Става ли разказът? Не става.
И за "Арлекин" не става. Твърде много думи, които не казват нищо. Много клишета. И пр. (не ми се занимава с разбор, много мразя).
П.П. Обаче съм сигурна, че ако го посветиш на някоя девойка и й го пратиш, ще спечелиш.  Wink разни неща. В натура.
Но не "Натура 2000".  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 770
Ако искаш по-сериозна дискусия -> Хоби, Сюжет за малък разказ

Да, видях, разбрах.. ама честно, тц, не ми се поства вече нищо от това, което съм писал..

Клюкарникът е опасничко място... става главно за клюки.... нали разбираш....

Общи условия

Активация на акаунт