и пак за количките...отзиви за maclaren techno classic

  • 871
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Доста се обърках вече при този огромен избор от колички, но се спрях на Maclaren techno classic. Бебчо ще се роди средата на октомври и се чудех дали тази е подходяща. Според консултанта в магазина е подходяща за новородено, има 4 положения за гръбчето и е страшно лека 6.3 кг. Теглото е най-примамливото в цялата оферта, а и като дизайн ми допада. Много ще съм благодарна, ако споделите мненията си относно тази количка.

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
снимка Grinning

# 2
  • Мнения: 68
леле аз най-важното съм забравила Laughing Laughing Laughing


http://www.babyride.com/a463221.html

тук се вижда долу-горе добре как изглежда

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз съм с Макларън,но с техно екселер.Има и напълно легнало положение,тоест го дават,че става и за новородено,но аз ако отново  ми се случи  Mr. Green пак ще си взема отначало комбинирана количка,която е с кош за новородено,а после отново бих я  сменила с нещо по-леко и удобно!
Успех  Peace!

# 4
  • Мнения: 1 298
Не съм ги виждала на живо,но така както я описваш според мен става  Peace

# 5
  • Мнения: 68
Благодаря ви за отговорите. Аз все още имам още малко време да се почудя.

# 6
  • Мнения: 32
Аз също съм се спряла на тази количка. Мойто бебче трябва да се роди към края на ноември и мисля да не си купувам количка със зимен кош, а само тази. На мен също ми хареса че толкова лека. Мисля, че е много добър избор тази количла.
Мислех си и за варианта да си купя на Чиполино -Джема заради зимня кош и лятото да си купя ма Макларан Триумф, но реших че ако си взема само Maclaren Techno Classic ще бъде наи-добре. Пък и зимата ако е много студена няма да я извеждам толкова много. Поне такива са мойте съображения.
Дано да сум ти помогнала с отговора си Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 1 800
Аз вече в няколко теми писах за Maclaren Mr. Green.Нашата е малко по различенa, но пак е техно. Съжалявам, ако съм ви надула главите, но наистина ми е супер удобна. Нося си я по стълбите, отваря се и затваря с една ръка. Ние сме я използвали за новородено. Беше ни добре и удобна. Всичко е въпрос на предпочитания Peace. Аз не исках комбинирана, с много джаджи, които след 2-3 месеца няма да ми трябват. Тази ми хареса защото става от новородено до дете 15 кг. Също може да се пере, има покривало за дъжд. Линка, който си дала- супер евтина е при нас още са $200. Няма да сбъркаш ако я вземеш, но ти решаваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт