Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мили мами!Предстои ми скоро да се появи моето слънчице и искам да попитам дали имате представа докато се кърми дали е удачно да се ходи на солариум?Естествено не става въпрос за прекаляване,а за максимум 5 мин два пъти седмично?
 Very HappyЩе се радвам да споделите опит.
Цитирай

Няма проблем да ходиш, това не се отразява на кърмата.Друг е въпроса колко е вреден солариума за кожата ти
Цитирай

Чела съм в статия, че не се препоръчва солариум при кърмене.

Но не бих те съветвала по друга причина - доказаната вредност върху кожата ти.  Stop
Цитирай

София

А какво мислите за сауната? Че аз пък смятам на сауна да ходя. И по-добре от сега да знам, защото имаше прекалено много неща за бременността, които научих твърде късно.
Цитирай

Аз знам, че може и също мисля да ходя след раждането
Цитирай

Gabrowo->Sofia

А какво мислите за сауната? Че аз пък смятам на сауна да ходя. И по-добре от сега да знам, защото имаше прекалено много неща за бременността, които научих твърде късно.
Като си спомня как ми потичаше кърмата на струйки от топлата вода под душа, май не бих препоръчала сауна.
Цитирай

Като си спомня как ми потичаше кърмата на струйки от топлата вода под душа, май не бих препоръчала сауна.

Аха, и аз тъй.
Цитирай

София

На мен кърмата ми потичаше от топла вода само 1-ия месец. Ходила съм няколко пъти на сауна след това без проблем  Peace

А за солариума някой ще обясни ли защо да е вреден за кърмачки  Shocked и въобще защо го мислите за вреден ?
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106026.0
http://www.standartnews.com/archive/2006/04/12/health/s4763_2.htm
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.