Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Просто ми е интересно да разбера има ли мами, на които и на триизмерен са объркали пола на бебето? Вече писах, че ще имам трети син и се радвам, не се настройвам, не ми е криво и изобщо пола не ме интересува толкова, но мои близки ме шашнаха, че можело да е грешка... newsm78
Само любопитство ме тресе - е ли е възможна такава грешка в 21 седмица на 3Д ехо....
Цитирай

На морето!

да,грешки ставатДо 8мия месец ми казваха госпожица,а в 8мия на обикновен ултразвук моя лекар отряза "Виждам му кайсийките".роди се момче.
Леко бременеене и красиво и здраво бебче!
Цитирай

Варна

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213306.0
Цитирай

София

Всичко, което може да се види се вижда чудесно и на 2Д ехограф, другото е радост за родителите.
Цитирай

София

35 ами да там ми казаха че ще е момче,а виж аватара ми 35 Mr. Green
после моя доктор ми каза че ще е мома на 2D,всеки път като ходих на преглед го питах пак да ми каже пола Laughing той все ми се смееше
Цитирай

на баба си в джанките

Всичко, което може да се види се вижда чудесно и на 2Д ехограф, другото е радост за родителите.
Peace
В тоя смисъл,грешка може да се допусне и на 3Д.Абе каквото и да е,все е радост.Ако е момченце,ще бъде мъжко трио,а ако са сбъркали и се роди момиченце-ще имате една малка сладка госпожица Very Happy
Цитирай

Somewhere in space

И аз напоследък взех да се замислям - казаха ми че е момиченце, а всички познати като ме видят казват, че ще е момче, защото много ми бил щръкнал корема  Laughing Ха сега де, на доц.Балев ли да вярвам, или на бабешкия метод за определяне на пола по формата на корема  Laughing
Цитирай

Бургас

И на 2Д и на 3Д ми казаха момиченце със сигурност, ама и моя корем си е щръкнал. Не мисля че формата на корема издава пола на бебето. Тия баби съвсем могат да го объркат.  Laughing
Цитирай

София

Рядко. Peace
Цитирай

Според мен не е до апарат,а до умението на гинеколога да работи с апарата.На моя приятелка объркаха пола на бебето с 4Д,а с 2д го познаха.
Цитирай

ruse

Според мен не е до апарат,а до умението на гинеколога да работи с апарата.
Много точно казано! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.