Холандска Тема - 13 (не фатална)

  • 11 088
  • 282
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 914
kariluis
 страшното е минало( сега мисли за БГ) Hug Hug Hug не писах навреме ама съм ти стискала палци- да знаеш

Milenski72
 и аз искам в такава къща....нищо, че напоследък нямам проблем с паркирането Crazy

mimkata
много готин аватар накъде се е запътил само не ми е ясно Mr. Green

момичета,
 в моемнта мъжО заведе малкия при баба му и аз имам малко врем е за мен си и за форума Party Party Party
Ние сме в някаква бебешка криза и ревем та се късаме , почти не спим, сучем нервно- ужааас ooooh!
Ходя като пребита Tired и след вчерашния ден и мъжО като мен Tired... и аз пак му напомних...:"тераса искаше да правиш, а?" Mr. Green
 Twisted Evil

Приятен неделен ден от мен Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 550
хайде на новата (не фатална) темичка Party
 
Звездичка, мерси   bouquet
на време се появи  smile3503
лоша работа, като не можеш да спиш  Cry
дано Ерик се оправи по-скоро и даде време на мама да дойде на себе си Hug
мъж ти обаче със сигурност чака понеделник с нетърпение, да отиде на работа да си почине  smile3534
моя все повтаряше, че ходил в командировки да се наспи  smile3508

ние днес с Алекс двамцата ходихме на зоо-то, таткото трябваше да работи.
ами то много готини татковците имало в неделя...е, сигурно и в други дни, ама до сега не се бях заглеждала  newsm08
прибрахме се точно на време, преди дъжда.

хубаво временце имахме тоя уикенд, не се оплаквам.

 Hug

# 3
  • северно море
  • Мнения: 321
Звезди  Hug Hug HugМиленски ако беше се обадила можех да ти правя компания.Марк беше и той на работа PeaceЛека неделна ве4ер моми4ета

# 4
  • Мнения: 1 110
Оххххх ние ходихме до морето, ама на връщане както кара свекито с крака на спира4ката направо имах 4уството 4е минах втора операция Confused

# 5
  • Мнения: 1 550
Mari,
аз чух в 90-тата секунда, че мъж ми ще 'отскочи' до работа  Rolling Eyes
в крайна сметка се мотахме 4 часа самички. той уж щеше да се присъедини, а дойде да ни вземе накрая.
то аз повече присядах де  smile3503- кафенце тук, хапка там и Алекс вилня по детските площадки.

Карилуис,
къде ходихте със свекитата? свекито все така ли кара? че те как не са се подпалили тия спирачки  Thinking
направи ли снимки?
ти оправяш ли се вече? имаш ли все още болки?

хайде лека и от мен  Hug

# 6
  • Мнения: 7 914
аз да се похваля, че Ерик се поуспокои... и спа много добре и даже ме оставя в момента да пиша с един пръст Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 някой да се нуждае от:


лека и приятна седмица от мен Party Party Party
Milenski72
както аз с нетърпение чакам петъка 17-18 часа Mr. Green

моето свеки кара уж добре...ама добре, че не трябва да сменя скоростите в наша кола Crazy и тя по магистрала не кара... само ма междуградско с 70 км/ч Crazy Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

Звездичка,
аз вече пия второ кафе  Laughing. а, за петък вечер ти вярвам  Hug

снощи се разчетох из форума и попаднах на две теми: как ще се грижим за родителите си и кой ще се грижи за децата ни ако нас нещо ни сполети. цяла нощ не съм спала ooooh!
до сега бяхме говорили за подобни теми, но не така обстойно и нищо не се уреждали при нотариус. четох дори, че някои са написали писмо до децата си...
да, за понеделник сутрин доста тежки мисли за ме налегнали, нали?

сега отивам да си пусна третото кафе. и да видим какво ще правим днес  newsm78 дават го да вали и пак студено, освен между два облака да се поизлезе  Thinking

лека седмица от мен  Hug


# 8
  • Мнения: 2 195
Добро утро , мацки !
Вчера ходихме на Мадуро дам , останах без крака , но много хубаво изживяване  Simple Smile  Все бях чувала , че е готино , но не си го представях така . Останах очарована , накрая имаше лазерно шоу - просто супер .
Давайте идеи къде да си водя гостите - туристически дестинации , музеи ...
Днес май ще отидем до "Мадам Тюсо" ... Казвайте къде другаде ?
Звезди , ходи човека и той не знае закъде е тръгнал  Wink  За малкия - така ще е докато суче нощем - все ще си уморена . Спомням си , че мойто зверче ме остави да се наспя като хората чак след 3-тия месец.

# 9
  • Мнения: 1 110
Здрасти и от мен моми4ета. Аз днес живнах така да се каже и хукнах по магазините с Алекс4ето 4е и той искал куфар за него си да има Laughing

# 10
  • Мнения: 2 195
Е , Кари , радвам се ,че си по-добре !  Hug

# 11
  • Мнения: 1 550
Карилуис,
разбрах че вече си добре  Hug
опитах да ти звънна и те нямаше  Laughing

Мимка,
заведи ги на Зансе Сханс (Zaanse Schans)
Volendam, други големи или малки по-специфични градове (Харлем, Маастрихт и т.н.). не знам колко километра ти се изминава.
не знам дали музеи също са ви интересни. в амстердам ги има поне много и ти си близо до Амстердам.
ние като водихме нашите до Алакмар имаше панаир на кашкавала, беше много интересно. но това е един път в годината.
водихме и ги по крайбрежието Castricum, Wijk aan Zee, Bergen, Egmond да пием по нещо след вечеря, но нас ние е тук наблизо.
пиша ти ги на холандски за да можеш да ги търсиш къде са, ако ти се ходи и не знаеш къде са.
в Интернет има много идеи какво и къде го има в Холандия. ето ти малко линкове:
http://journey.bg/guide/guide.php?country=37
http://holland.start.bg/
http://travel.pop.bg/article6577.html
обезателно ги разходи с лодка по каналите  Laughing
весело изкарване на гостито  Hug


# 12
  • Мнения: 1 550
забравих, ама аз бях писала за информация вече- на 18/08 организират нещо като панайр в Заансе Сханс.

# 13
  • Мнения: 1 110
Миленски сигурно сме били в търсене на куфар4е за Алекс - сори Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 7 914
kariluis
 а намерихте ли куфарче? Thinking

Milenski72
 а не знам то тук в Холандия разпространено ли е това попечителство?... ще питам мъжО...аз по едно време съм ги мислила тези неща..ама доникъде не стигнах... аз роднини освен баба и мама може да се каже ,ч е нямам.... остава мъжОвото семейство... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт