Бебешка ерекция?!

  • 10 683
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 275
Може на някой д се стори смешно, но малкия от около 1 седмиса мрънка "стърчи ми пишоната".
Понякога казва и че го боли(незнам дали е така, мъж ми казва че не би трябвало да го боли), за него е неестествено и май го е страх от тази реакция на тялото.
Някой има ли обяснение на какво се дължи?

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Нормално било, ми казаха, като и аз разпитвах същото. Мартин също се оплаква понякога, че пишлето има "ауа"л Мъжът ми има бойната задача да следи, ако има видимо основание за тревоги. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 056
ВЪзможно ли е просто да му е дискомфортно като му щръкне пишата, а той да казва най-близката дума която знае (с която асоциира дискомфорт, т.е. неприятно усещане)
Моя син понякога като се изпишка в памперса казва, че му пари Rolling Eyes(не е болен и не му пари)
Другия вариант е, ако не сте му забелвали кожичката на пишата, сега тя да се отлепя сама. Това е естествено за момченцата в този период и просто трябва да изчакате да се доотлепи или се консултирайте с педиатъра да му я цепнат ако решите.

# 3
  • Мнения: 3 146
Ерекцията при момченцата се дължи на хормолнална реакция. Номрална е напълно, както и бебшкото акне. Не се притеснявай, напълно в реда н анещата е. И синът ми се опитваше да отреагира в началото по накакъв начин на щръкването, но сега вече е свикнал, че е нещо нормално.
Ако детето не вдига температура и не го боли, коагто пишка, значи не е проблем.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 275
Пишоната ни е забелена без цепване, само с дръпване. Не съм забелязала като пишка да го боли.
Дори ми беше смешно в началото като се оплакваше

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники е много смешен Mr. GreenКогато си играе с пишоната си и понякога тя се втвърди, той с радост и гордост отбеляза - "виж, маме, виж, какво голямо станало Flutter" hahaha С  баща му падаме просто Joy

# 6
  • Мнения: 3 146
Значи не го отдаваш просто на това, че му е необичайно усещането, а смяташ, че наистина го боли?
Ако е така, защо не идете на лекар?

# 7
  • Мнения: 4 496
И малкия е учуден,когато стане така.Даже казва,че щом тя пораснала,значи и той вече е "голам"(голям). Mr. Green

# 8
  • Мнения: 523
Дани също се кефи като му порасне пишката Mr. Green А и толкова си играе, че определено и помага Joy
но не трябва да го боли... наистина огледайте дали случайно не е останало нещо не до обелено при кожичката и да го стяга някъде.  Naughty

# 9
  • Мнения: 485
И ние имахме подобен проблем,но след като се беше ударил в една врата,попитай го дали си спомня да се е удрял някъде.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 074
Беше на 15 дена, когато за пръв път му стана, предположих, че е нормално Wink

Общи условия

Активация на акаунт