Въпрос за д-р Гунев

  • 1 271
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 132
Здравейте !
След дълго четене на белия и черния списък за София , си харесах д-р Гунев. Притеснява ме единствено , че мненията за него бяха по- стари. Има ли някой , който да е ходил наскоро при него? Моля да сподели впечатления. Интересува ме и дали работи със ЗК. Също така актуална ли е тази информация за него -
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Предварително благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: X
мисля,че в частния кабинет на работи по ЗК.но иначе добър лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
Да,това са му координатите и работното време в частния кабинет.Не работи със здравната каса.

# 3
  • Мнения: 336
Здравей, мило мамче,
Относно д-р Гунев аз лично имам отлични впечатления от него. Аз в началото ходех при една акушер - гинеколожка, заради нейната некомпетентност ми се наложи да вляза в болница. За това сега ще я сменя и от др. седмица започвам да ходя при д-р Гунев. Тази седмица все още е в отпуск, преди малко се чух с него, но си записах час за следващата.

# 4
  • Мнения: 2 132
Здравей, мило мамче,
Относно д-р Гунев аз лично имам отлични впечатления от него. Аз в началото ходех при една акушер - гинеколожка, заради нейната некомпетентност ми се наложи да вляза в болница. За това сега ще я сменя и от др. седмица започвам да ходя при д-р Гунев. Тази седмица все още е в отпуск, преди малко се чух с него, но си записах час за следващата.
А понеже искам да си запиша от сега час за следващата седмица , а пък казваш че е отпуска тази , на този телефон ще отговори ли някой? Ти на кой си записа час?

# 5
  • Мнения: 336
На стационарния се обаждаш и ти записват час  Wink

# 6
  • Мнения: 2 132
Мерси. Вече са ми записали, ама е чак за 27. За следващата седмица за сряда и петък е нямало.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт