Доволни ли сте от " Pampers"

  • 6 274
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Мили мами ,доволни ли сте от памперсите на " Pampers" ако не, от кои памперси сте доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами като всички останали памперси са.Ние не сме от най-пикливите,обаче някои мами се оплакват,че памперс са им прекалено тънки и яко пропускат.Пробвала съм де що памперси има и бих казала,че разликата м-у по-скъпите и по-евтините не е кой знае каква.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
ПОлзвах ги почти две години,останах доволна от тях.След това преминах на ЛИберо и те ми харесаха.

# 3
  • Мнения: 1 877
Че защо да не съм доволна?Само дето от цената не съм доволна и затова отдавна сме на Канбебе...

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много доволна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 374
Бях доволна от тях, особено след като се обрина от два други вида, а и тях ги напикаваше за отрицателно време, та след като пробвах и други, после изцяло до махането на памперса останахме на "Памперс".

# 6
  • Мнения: 11 003
Доволна съм и ползваме само такива. Досега не се е обривала и не са пропускали.

# 7
  • Мнения: 207
Аз лично съм доволна! Бях взела веднъж на Кан бейби ама не ми допаднаха въобще!

# 8
До сега сме ползвали само на "Pampers" и нямаме оплаквания. Peace

# 9
  • Мнения: 6 616
Доволна съм.

# 10
  • Мнения: 353
Всичко зависи от кожата на бебето. Аз съм доволна от кан бебе. А по въпроса защо се обриват някои бебета от тези на Pampers - защото има химични гранули за  да абсорбират по - добре от другите  памперсите. Това е мнение на лекар, който ме посъветва след като се обрива да не ги използвам.

# 11
  • Мнения: 106
Благодаря Ви, за бързите отговори.Моето бебе е на два месеца досега ползвахме само Huggies, но много яко се подсече и още се оправяме,незнам вече какво да купя,Момиченце е  и реших, че като толкова ги хвалят , че ще са хубави да ама не.Искам да разбера дали сте доволни от памперс, взех и Либеро, ама много дебели и твърди ми се сториха, затова вас питам Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 391
Да, доволна съм.
И "Хъджис" и "Либеро" съм ползвала, без забележки.

# 13
  • Мнения: 617
От както се е родил Калоян сме все на "Памперс"

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 894
да и аз съм за памперс Peace
веднъж пробвах молфикс и се обрина детето #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт