Как да направим момче?

  • 10 480
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 451
И аз мисля, че е Божа работа. Wink Тук едни приятели какви ли изчисления и сметки не правиха, за да им се роди момченце, но си имат още една принцеса. Да им е жива и здрава!

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
               Хайде стига с тези абсурдно пъти теми де!!!!! Naughty
Peace Peace Peace
Ами пробвай докато стане smile3506

# 18
  • Мнения: 1 367
С много любов. Успех!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 897
Таблици,графици, специални храни, изчисления-всичко е безмислено.
Шанса да имате момче е 50%-според генетиката, на която аз имам най-голямо доверие.
Да ви е живо и здраво бебето.Това е най-важното.  Hug
Ако е момиче-ще пробвате пак.

# 20
  • Мнения: 3 360

..........и още нещо Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А в една книга четох, че "мъжките" сперматозоиди умират по-бързо, отколкото "женските" във влагалището. Ако овулацията е на същия ден с половия акт вероятността да е момче е по-голяма, а ако момента на узряване на яйцеклетката е след половия акт, когато мъжките са вече умрели, тогава вероятността да е момиче е много по-голяма. 

И аз си спомням,че съм чела нещо подобно,но не в книга,а в нета. Peace
Иначе,да ти споделя,че и двамата с таткото страшно си мечтаехме за момиче  Laughing и бях почти сигурна,че ще е така.Обаче...сега имам едно безценно мъжко съкровище и никак,ама никак не съжалявам.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 367

Е да де...Не трябва само любов,трябва и майсторлък! Laughing

# 23
  • Мнения: 1 092
мен ако питате секс трябва да има секс Naughty

# 24
  • Мнения: 1 367
Абсолютно! Иначе не става. Пробвах  Laughing  Laughing  Laughing

# 25
Значи малко на майтап.Лягаш и преди да започнете бебе правенето мъжа ти  да стреля с пистолет.И то женското ще избяга и ще остане мъжкото.
А иначе сериозно,чела съм че при много киселинна среда мъжките сперматозоиди умират.Т.е.ако имаш някакво течение.Ама и това ми се вижда малко "бошлаф" работа.Ние с мъжа ми правехме момиче ама стана момче.Само Господ може да го реши. LaughingУспех!

# 26
  • Мнения: 1 367
Стига сме се майтапили,жената пита сериозно. Наси,може и да има нещо вярно в това за течението. Аз имам бяло течение от години,не мога да го излекувам с нищо и родих момченце.Пък може и да е съвпадение.

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
питай мъжа ми Mr. Green
и аз съм чела някъде за киселинността и не знам си ккво, но вече не помня! Tired
 Иначе трябва любов, секс и вдигане на краката като свърши! Mr. Green
Няма значение пола, важното е да са живи и здрави! Praynig baby_neutral Успех  Hug

# 28
  • Мнения: 5 317
и аз преди исках първото да е мом4е,но ве4е ми е все едно,само да стане.

# 29
  • Мнения: 1 919
то ко така се поръчваше-чист късмет си е !

Общи условия

Активация на акаунт