Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

От няколко седмици забелязвам, че на бебето се появяват тъмни сенки под очичките. Сутрин не се забелязват, но вечер доста ясно се вижда. Някой да има представа на какво може да се дължи това!?
За беда педито е в отпуска целия август и се чудя дали да не го заведа някъде на лекар.
Благодаря предварително за отговорите!
Цитирай

София

И при нас е така, но се въчетават и с леки торбички  Sad Аз много се шашнах, защото знам, че това е признак за проблем с бъбреците. Педиатърката ми за съжаление изобщо не реагира на това, но я убедих накрая да ми даде направление за детски нефролог и на 21 този месец сме на преглед. Иначе правих изследване на обикновена урина, резултатите са добри. Дано опасенията ми да са напразни  Praynig
Цитирай

София

catty m, благодаря ти за отговора. При нас торбички няма и явлението е съвсем ново, от една-две седмици (Алексис е на 8 месеца). И при нас изследванията на урина са ок.
Моля те след нефролога ако не е проблем да споделиш какво ви е казал. Дано не е нищо обезпокоително!
Цитирай

София

ще споделя, нямаш проблем.  Hug

Моля се да е наред всичко, че днес от сутринта е с торбички и сенки  Crying or Very sad
Цитирай

Silvermoon

Може ли да е от обезводняване?
Цитирай

София

Ами не знам. Той е само на кърма, яде по 6-7 пъти на ден, пие вода, кога повече (по 150 мл.), кога по-малко (50 мл). Памперсите му са доста напишкани.
Цитирай

София

Мислиш ли, че може да е това?! Синът ми не пие почти вода, още се кърмим, това наистина ми звучи логично, ще пробвам да му давам повече водичка.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.