Топлофикация

  • 1 258
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 471
Накой дали е получил изравненията за миналия сезон? Вече се изнерих от чакане. Все се надявам да има да ми връщат пари  Praynig

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Не чакаЙ от умрял писмо  Mr. Green Топлофикация не връща пари, само прибира  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 524
Не сме получили, надявам се да няма изненади, радиатора в кухнята не е пускан цяла зима и накарахме жената , която засича на края на сезона да си го провери. Как се изненадах миналия месец, навъртял 2 единички, може да са нищо, ама защо така. А какво обяснение ми дадоха......, нямам думи.

# 3
  • Мнения: 2 471
То и ние имахме аналогичен случай. Разщирявало се не знам какво си..................

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, получихме изравнителната.В общи линии е това, което очаквахме.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм получила и хич и не страдам от което.
Живея си живота...

# 6
  • Мнения: 1 152
Обадете се в топлинното счетоводство и питайте. На мен ми дадоха доста подробна информация по телефона.

# 7
  • Мнения: 1 999
Получихме изравнителната сметка и сме пуснали жалба. Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 941
още не сме я получили, и аз се изнервих, под наем сме и ще се местим, но трябва да дойде изравнението, по сметки е голямо ползването а ние изобщо не сме пускали радиатор, та ще видим какво ще дойде

# 9
  • Мнения: 46 492
Няма ги още и при нас.

Не чакаЙ от умрял писмо  Mr. Green Топлофикация не връща пари, само прибира  Mr. Green

На нас са ни връщали  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние ги получихме преди почти месец.Изненади нямаше,сметката ни е напълно реална и си я платих.

# 11
  • Мнения: 393
Ние пък нищо не сме получили, но съм притеснена че миналата година дойде много за доплащане  #Cussing out

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
На майка ми и дойде, имат да и дават 300лв. Отива тя и си ги иска - не можело, на много трябвало да връщат да отиде края на септември. Хехехе, паднах, ако не си платиш на време - лихви, обаче когато те имат да ти дават пари ще чакаш. За ТЕЦ - Габрово става дума.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Получихме - имам да давам 140 лв.  #Crazy
Като всеки месец съм си плащала редовно  таксите, почти не съм пускала парно тази зима - то повечето хора са така на тези топли температури.
И какво не само че няма да ми връщат ами имам и давам  #Cussing out
Целия вход имаме да додаваме, а всеки е правил икономия този сезон на тази топла зима. Как става този номер - само Топлофикация си знае  Wink
Пълни мошеници  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 4 300
Имаме да получаваме 140 лв. Според мен сметките ни през зимата са реални, ама знае ли човек. Имаме обаче рекордьор в блока- има 700 лв да получава. Иначе нямах време да прегледам всички сметки Mr. Green

П.С. Нали като пише -140 лв, това значи че имам да получавам? Да не се радвам напразно...

# 15
  • София
  • Мнения: 383
Целия вход имаме да додаваме, а всеки е правил икономия този сезон на тази топла зима. Как става този номер - само Топлофикация си знае  Wink
Пълни мошеници  #2gunfire

Не е възможно целия вход да додавате. Трябва едни да дават, а на други да им се връща. Ако не е така, значи някой се топли на ваш гръб.

# 16
  • Мнения: 2 891
Получихме изравнителната сметка и сме пуснали жалба. Twisted Evil

И ние.

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
А къде се пускат жалбите и какво писахте в тях, има ли някакъв образец?

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


П.С. Нали като пише -140 лв, това значи че имам да получавам? Да не се радвам напразно...


Ние сме - 65лв., мисля, че имат да ни дават  Simple Smile

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Още нищо не сме получили, но сме си плащали и парното цяла зима. Не очаквам нищо необичайно. Месечните ни сметки през изминалия отоплителен сезон не са били необичайни, всичко си изглежда нормално. Въпреки топлата зима предполагам, че ние ще имаме да даваме, а не те на нас, така, че...  smile3502

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Целия вход имаме да додаваме, а всеки е правил икономия този сезон на тази топла зима. Как става този номер - само Топлофикация си знае  Wink
Пълни мошеници  #2gunfire

Не е възможно целия вход да додавате. Трябва едни да дават, а на други да им се връща. Ако не е така, значи някой се топли на ваш гръб.

Може ние сме два входа с една абонатна станция, а това че някой се топли на наш гръб то е ясно  Wink и не само за нас ами за всички абонати на Топлофикация

# 21
  • София
  • Мнения: 4 294

П.С. Нали като пише -140 лв, това значи че имам да получавам? Да не се радвам напразно...

Виж колко са ти начислили за целия сезон и колко си платила и разликата е това което има да даваш или да ти връщаш  Peace
Логиката е "-" да ти връщат  Wink

# 22
  • Мнения: 1 999
А къде се пускат жалбите и какво писахте в тях, има ли някакъв образец?
Във фирмата, която води топлинното ви счетоводство. Няма готов образец.

Общи условия

Активация на акаунт