възможно ли е

  • 1 422
  • 14
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Момичета, май отново съм бременна! По принцип след като се роди дъщеря ни винаги използваме презерватив. Закъснява ми с 4 дни, а по принцип цикъла ми е редовен. Възможно ли е да забременея въпреки факта, че ползвахме презерватив. То няма лошо ама се притеснявам, че родих скоро - преди 9 месеца и то със секцио. Кажете ми има ли мами с толкова скорощно секцио?Аз се страхувам да звънна на доктора ми, който ми е и приятел, щото ще ме нахока....кажете поне да съм подготвена.

# 1
  • Мнения: 1 058
Направи си тест.

# 2
  • Мнения: 417
Ами направи си тест,за да си сигурна дали си бременна или не.Ако си бременна тогава питай, за да си подготвена.И отиди на друг лекар щом твоя те хока.

# 3
  • софия
  • Мнения: 636
Да, непременно още утре ще ходя да си взема. Мъжа ми от сега се гласи за близнаци, ама....той ли ще ги ражда не сме уговорили #Crazy

# 4
  • Мнения: 17 546
Без тест можеш само да гадаеш. Може да си е просто обикновено закъснение. Аз имах куп притеснения миналия месец и на края на всички неприятности заминах на море. Смяната на климата и притесненията  и ето ти 12 дневно закъснение! За раждане след секцио е малко раничко, по-скоро притеснителна е бременността заради разтягането на матката, но не се навивай предварително, ами се обади на лекаря си! Той ще знае най-добре. Моя приятелка роди второто си дете като забременя 10 месеца след раждането на първото, а беше и на 29 години. Казаха и че и зашиването след първото секцио не е било добро и бяха притеснени от бременноста и накрая, но всичко под лекарско наблюдение мина благополучно. Въпреки че това би било съвсем индивидуално при всяка жена.

# 5
  • Мнения: 417
На мен това ми е мечтата да имам близнаци.Не се стягай толкова ако си бременна поне както изглежда няма да питаш дали да правиш аборт,това е много хубаво.

# 6
  • софия
  • Мнения: 636
Не, няма да питам. Децата са дар от Бога и мисля, че трябва да им осигурим най-доброто, на което сме способни. И да им дадем старт в живота - такъв, какъвто заслужават. Близнаците са ми детска мечта. Зная, че понякога мечтите се сбъдват. Тогава се плаша от тях. Hug

# 7
  • Мнения: 17 546
Не, няма да питам. Децата са дар от Бога и мисля, че трябва да им осигурим най-доброто, на което сме способни. И да им дадем старт в живота - такъв, какъвто заслужават. Близнаците са ми детска мечта. Зная, че понякога мечтите се сбъдват. Тогава се плаша от тях. Hug
Даааа, и аз мечтаех за трима сина, ей такива - по-големи от мен, ако може и едни близнаци... и нали знаеш"Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне!" Това е моята сбъдната мечта! Пожелавам и твоите мечти да са щастливо сбъднати! Hug

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 23:51 от Ramada

# 8
  • софия
  • Мнения: 636
Рамада, сбъднатата ти мечта е прекрасна. Да са ти живи и здрави прекрасните деца - вече големи и хубави момчета както ги видях. Със съпруга ми мечтаем за три дечица - момичета. Вече имаме едно - останалите предстоят - с малко повече късмет и с Божията помощ.

# 9
  • Мнения: 3 634
Малко офф, но не съвсем:

Вярно ли е, че около година след раждането жената е изключително фертилна? Кога можеш най-рано да си сложиш спирала?

# 10
  • Мнения: 2 617
жената на братовчед ми забременя около 3 месеца, след като роди със секцио. Гаранция, разбира се, няма за това, как ще протече ременността и второто раждане, те имат две сладки здрави момиченца  Peace

# 11
  • Мнения: 525
Е какво стана, бременна ли си ?

# 12
  • Мнения: 3 622
Е какво стана, бременна ли си ?

 Чакаме да пишеш Thinking

# 13
  • Мнения: 5 605
Малко офф, но не съвсем:

Вярно ли е, че около година след раждането жената е изключително фертилна? Кога можеш най-рано да си сложиш спирала?
Аз си сложих спиралата два месеца след раждането.

# 14
  • софия
  • Мнения: 636
направих си тест от тези на sure check - отрицателен. Доктора ми каза, че двуседмично закъснение е в реда на нещата, при положение, че бяхме на почивка със смяна на климат и под стрес все пак - знаете как е с деца и на море и на планина...
Така че май засега ще се поотложат близнаците. Embarassed Rolling Eyes
Ще ви държа в течение! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт