Отговори
  • Мнения: 2 212
Извинете, че втора тема пускам за тази вечер, но не ми се случва често, затова ми е простено, надявам се  Blush

Та слушам си в момента песнички, бавно и повторно, за да им се насладя...и на някои се улавям как започвам да си представям как ги пея на сцена, пред огромна публика, направо пред целия свят. Пея така, че хората да усетят песента и да разберат какво искам да им кажа с нея...песен, която явно е особено сантиментална за мен.
И въпреки, че не мога да пея, не ми пречи да си представям такива неща...и от френски не отбирам, но точно в момента, такива мисли и пориви ми предизвика песента на Lara Fabian - Je t'aime  Heart Eyes

Та коя е вашата такава песен...

# 1
  • Мнения: 634
Имам няколко такива, ако някой някъде ми разреши да изпея поне една от тях Praynig Praynig
Ама сега вече много ми се спи и песните ми изкочиха от главата -утре ще споделя някоя.

# 2
  • Мнения: 1 568
На мен тази мечта ми е сбъдната Joy
Упс,е не пред света,но .............не се оплаквам Joy

# 3
  • Мнения: 1 299
Точно сега е ето ТАЗИ
Утре обааче вече ще е друга  Laughing
Може утре пак да отговоря в темата  Crazy

# 4
  • Мнения: 2 212
Да, верно, че това желание се променя много бързо...а моята мечта е да пея на сцена, наистина, ама пусто нямам данни, даже и в караоке не съм се осмелила, където има всякакви певци. Но трябва....
Маргало, сподели повече де, за себе си имам предвид. Къде и какво пя?

# 5
  • Мнения: 1 671
Мore Than Words - Extreame

# 6
  • Мнения: 1 568
Нищо особено,с мъжът ми сме музиканти,аз пея от 15 години!Работя в един голям хотел в момента!

# 7
  • Мнения: 2 212
Нищо особено,с мъжът ми сме музиканти,аз пея от 15 години!Работя в един голям хотел в момента!

Супер! Как така нищо особено, страхотно е да пееш си мисля, въпреки, че музикант къща не хранел, ама винаги съм завиждала (благородно) на хора, които могат да правят профеисонално това, което им доставя и удоволствие. Поздравления   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 212
Сега слушам Тони Димитрова - За тебе хората говорят, също песен, която съм си представяла, че пея пред публика...а то всъщност аз май искам да пея, пък песни има достатъчно много, които ми харесват  Laughing Няма да споделям всяка следваща, която ми хрумне, обещавам  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 451
Аз съм музикален инвалид, но моята такава песен е "Светът е за двама".

# 10
  • Мнения: 1 568
Благодаря ти ester!  bouquet
Ами хубаво е да,беше ми детска мечта и взе че се сбъдна-щастлива съм,не мога да отрека!!!

# 11
  • Мнения: 1 299
Пяла съм в хор. Бях солистка. Това брои ли се?

# 12
  • Мнения: 1 568
Пяла съм в хор. Бях солистка. Това брои ли се?
Peace

# 13
  • Мнения: 2 212
Пяла съм в хор. Бях солистка. Това брои ли се?

За мен - да. Едно време като имаше един фестивал италиански златната ракла ли беше или нещо друго златно, с мишката Джиджо и онази диригнетка, много добра на детския хор, винаги от тогава може би ми остана тази мечта да пея в хор, солист, пред хора... Поне вкъщи си пея на воля...да му мислят съседите  Mr. Green

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
My Immortal

Общи условия

Активация на акаунт