Нокти в ярки цветове

  • 8 209
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317



или предпо4итате по неутрални.

# 1
  • Мнения: 2 926
Да,много често.
Но съм на мнение,че такива цветове лакове стоят добре на голяма и хубава нокътна плочка.

# 2
  • Мнения: 105
аз съм ЗА ярки цветове .. Peace

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, да, лятото съм почти постоянно с такъв лак. Особено този розово-червеният на опи, ми е любим Heart EyesОранжевият също е страхотен!
Но това са летни лакове, не бих ги носила през останалото време на годината.

# 5
  • Мнения: 17 407
Да. Преди малко се лакирах с цвят като втория от снимката, преди това пък бях  с оранжев  Sunglasses ДА уточня, че слагам лак само на краката.

# 6
  • Мнения: 1 952
Нося винаги.
Обличам се изчистено и такива лакове са закон за мен, особено лятото.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Само кога не съм на работа - събота неделя и отпуските. Много ги харесвам.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Да, особено за лятото ги прдпочитам

# 9
  • Мнения: X
Не в по никаъв повод не ми харесват тези цветове които си изброила и по принцип ярките де, но тези 3-те от снимката ми допадат определено ито много! Точно мой тип са, но без лилавия май.....а последния е невероятен.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Дори в момента съм лакирана с последния лак Peace

# 11
  • Мнения: 7 186
По- ярки ползвам за краката обикновено. За ръцете предпочитам няколко гами по- светли.

# 12
  • Мнения: 1 207
Показала си любимите ми цветове.Фаворит ми е корала,ако не се лъжа е първият.

# 13
  • Мнения: 393
За лятото са много весели и подходящи, зимата също ги ползвам, но само за краката, на ръцете тогава съм с неутрални

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, имам като първия, но го ползвам рядко, защото е специфичен цвят и не отива на повечето ми дрехи.
Иначе харесвам такива цветове, стига да са съчетани с останалите цветове по тялото.

# 15
  • Мнения: 1 541
До сега съм слагала ярък цвят само веднъж и то на краката(тъмно винено). Като че ли не моят стил, макар и много да ми харесва на разни снимки. Иначе на ръцете само френски, а на краката най- много нещо бледо розово......а и за работа не ми се струва добра идея тъмният цвят  Peace

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
Да, почти винаги!

# 17
  • Мнения: 1 270
почти винаги съм в ярки цветове

# 18
  • Мнения: 2 407
Да, харесва ми.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
с този втория съм в момента, обожавам го, за това си го и купих Wink

# 20
  • Мнения: 499
Страхотни са!  Party
Къде ги продават, за да си купя и аз?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 276
 Mr. GreenАресват ми многУ,ама многУ. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 180
До преди две години се мацотех само с някакви "бозави" цветове - по-неутрални. Вече предпочитам ярките, през лятото обожавам кораловите нюанси - и на ръцете, и на краката. Не ми допада само ярко червения лак.

# 23
  • Мнения: 447
Да много ми харесват.Често се лакирам с такива  Peace

# 24
  • Мнения: 1 092
аз - не,смятам че не ми стоят добре ярките цветове Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Харесвам ги и нося ярки цветове - според случая обаче.
Но и аз искам да попитам откъде ги купувате тези OPI? Не съм ги намирала по магазините, а в салоните, където ходя не ги продават #2gunfire А хич не обичам да ходя на маникюр - никога не харесвам как ми правят ноктите. Сама си правя маникюра и си го рисувам дори - харесвам си саморъчните рисунки повече от тези на маникюристите. И на своите рисунки не намирам кусури, макар да не са идеални. Но дам ли пари на маникюристка - искам перфектни и идеални рисунки, но повечето нещо са вързани в ръцете.

# 26
  • Мнения: 5 317
аз ги взимам от Стар нейлс:

http://www.starnailsbg.com/contacts.php

# 27
  • Мнения: 1 282
WOW! Страхотни цветове! Само с такива се лакирам. Чат-пат и по- светли, ама тези наситените стоят страхотно. Няма зима, няма лято.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Това не ми харесва на яркия цвят лак, че само ако леко се залющи и трябва да се разваля.

# 29
  • Мнения: 7 723
По някой път изпитвам силно желание да се лакирам в такива цветове,
но в общи линии рядко ми се случва... Grinning

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Жълт, зелен или син - не Naughty, но харесвам ярките цветове и се лакирам, както и с по-светли/бледи лакове.
Харесва също така, хамелеонските цветове.

# 31
  • Мнения: 238
аз се придържам  най-вече към френския маникiuр,както и някои по-естествени цветове.
Но ми се иска да пробвам и нещо "по-така"  Grinning
Ако някоя от вас има желание,нека покаже какво си е спретнала с тези ярки цветове  Mr. Green

# 32
Аз харесвам ярки цветове и сега съм с цикламен лак , но не ми харесват жълто, зелено и синьо. А иначе използвам и по светлички например бял, бледо розов , френски и др. Wink

# 33
  • Мнения: 1 250
Цяло лято се лакирам с този третия на ОПИ и с още един розово-червен на Севънтийн. Не ме бива в рисуването, карам на чисто.

# 34
  • Мнения: 1 951
Аз ползвам, но по-рядко, и основно зимата. Лятото предпочитам светли лакове.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
По някой път изпитвам силно желание да се лакирам в такива цветове,
но в общи линии рядко ми се случва... Grinning
И при мен е същата работа...

Но третия лак много ми хареса...искам и аз такъв...

Перушана,в сайта защо ги няма лаковете на Опи?Как да си ги поръчам?

# 36
  • Мнения: 5 393
Понякога. Но предпочитам тъмно червеното.

# 37
  • Мнения: 7 201
Жълт, зелен или син - не Naughty, но харесвам ярките цветове
И особено тези на снимката-страхотни са! Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Понякога.

# 39
  • Мнения: 222
Понякога. Зависи какво ще обличам, колко време имам и в какво настроение съм.

# 40
  • Мнения: 3 576
Да, винаги.
Имам хубави нокти и не искам да ги обезличавам с телесни цветове.  Peace

# 41
  • Мнения: 1 417
OPI продукти се продават на ул.Бузлуджа 20, близо до 5те кьошета.

# 42
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не, правя само френски.

# 43
  • Мнения: 5 317
Перушана,в сайта защо ги няма лаковете на Опи?Как да си ги поръчам?
ако ги взимаш от Стар нейлс най добре отиди до офиса.има голямо разнообразие от цветове.и аз не знам защо ги няма в сайта.

# 44
  • Мнения: 3 216
Винаги сьм с такива цветове. НО след ноктопластиката докато сьвсем ми заздравеят слага и по-неутрални.

# 45
  • Мнения: 130
Обожавам! Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 575
OPI продукти се продават на ул.Бузлуджа 20, близо до 5те кьошета.


А вчера видях, че и в МОЛ-овете са пуснали лакове на ОРI в Beauty Zone ( е, не колкото в магазина на Бузлуджа, но има доста разнообразие)

Аз от горепосочените ярки цветове - само оранжево слагам често, но зелено или жълто никога досега  Sick

# 47
  • Мнения: 1 546
да!А тези на снимката са ми любими цветове! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 5 317
сетих се,4е и Перфект са пуснали серия с летни,ярки цветове.към 8 цвята са  матови и перлени.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 815
като видя някой, лакиран с ярки цветове, ми харесва, но аз нещо не мога да се престраша да се лакирам с оранжев лак, напримев. Струва ми се, че всички ще ме гледат странно. Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 199
като видя някой, лакиран с ярки цветове, ми харесва, но аз нещо не мога да се престраша да се лакирам с оранжев лак, напримев. Струва ми се, че всички ще ме гледат странно. Embarassed

и аз така  Blush

# 51
  • Мнения: 6 164
Понякога слагам, харесват ми, но по-често с неутрални се лакирам.

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да. Лакирам се според облеклото си а особено лятото се обличам във всякакви цветове.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 746
Сега лятото нося само такива- искрящи и ярки,- розово, червено, малиново, розово-оранжев ... По принцип много рядко слагам нещо неутрално, не ми харесва  Stop Но все пак зелен и син лак не бих сложила.

# 54
  • Мнения: 438
Обикновено според настроението.От смелите съм и какво ли не съм си слагала на ноктите,пък и обичам разнообразието.  Sunglasses

# 55
  • София
  • Мнения: 4 966
Перушана,мерси!  bouquet
Ще прескоча тези дни да си купя.

# 56
  • Мнения: 6 958
Черното към ''ярките'' ли спада?  Mr. Green

Гласувах с понякога  Peace Ползвам само черен ИЛИ бял  Peace

# 57
# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На краката- винаги нюансите на червеното. На ръцете не ми харесват ярки цветове.

# 59
  • Мнения: 946
Харесват ми ярките цветове,но рядко се лакирвам с такива.

# 60
  • Мнения: 3 830
Да, харесва ми да съм с ярък лак, но невинаги слагам силни, искрящи цветове.

Лакирвам не е ли грешна форма, мисля, че трябва да се напише лакирам... Wink

# 61
  • Мнения: 5 317
вероятно,ще го поправя.

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Понякога се лакирвам с по-ярки цветове,но за съжаление изкарвам много малко време,като се залющи малко трябва да ги трия.

# 63
  • Мнения: 728
Харесва ми само с червен лак!
По принцип не съм по ярките цветове,обичам френския маникюр и съм предимно с такъв! Peace

# 64
  • Мнения: 3 622
Лакирам се само с червени лакове  Wink лятото по доматено червени, а зимата по тъмни, но винаги се въртя около червеното

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не съм фен на ярките цветове...предпочитам по-неутрални и нежни  Peace

# 66
  • Мнения: 4 302
Обичам ярки цветове. Този третият не съм го виждала като цвят, но много ми харесва.
Рядко имам рисуван маникюр и обикновено акцентът е в яркия лак: лилав, пинк, зелен, син.
Със светли тонове, така и не свикнах да се гледам. Имам чувството, че непрекъснато ръцете ми изглеждат мръсни, като са ми лакирани ноктите в пастелни цветове.

# 67
  • Мнения: 5 140
Гласувах с понякога, от скоро започнах да се мажа с по ярки цветове, преди не ми допадаше, но сегааааааааа.....

# 68
  • Мнения: 2 035
Супер обичам ярките цветове през лятото, особено на хубав тен много ме кефи Wink

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 13:32 от val_stef

# 69
  • София
  • Мнения: 1 176
Понякога, много обичам наситените цветове...

# 70
И аз съм за " нокти в ярки цветове'', но те не отиват на всякакъв тип плочка на нокътя.
За лятото са супер. А от показаните цветове бих си сложила и трите Laughing

# 71
  • Мнения: 1 952
В момента имам оранжев лак с жълта декорация Laughing

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
В интерес на истината не харесвам дълги и ярко лакирани нокти. Фенка съм на къси, добре поддържани с блед или по-скоро безцветен лак за нокти. Това лято за първи път по настояване на маникюристката ми почнахме да слагаме ярки цветове. За лятото се примерих. Обаче все още не са ми на сърце и това си е. Виж на краката харесвам пак къси нокти, но лакирани в свежи и ярки цветове!  Blush

# 73
  • Мнения: 1 975
Не, нямам достъчно нокти за такива лакове и използвам неутрални и ненабиващи се на очи цветове  Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Току- що се налакирах с яркочервен лак.На краката ми харесва повече , май ноктите на ръцете ми са късички , ярките цветове ми харесват на по-дълги и добре оформени нокти.

# 75
  • Мнения: 188
Аз май само с такива ходя!!!
 Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 5 079
Яркият лак ми допада страшно за ... педикюр. Страхотно стои...  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 2 723
Ползвам най-различни нюанси на червеното, но синьо, зелено и жълто - не Naughty

# 78
  • Мнения: 274
Между "понякога" и "да" съм. Laughing

# 79
  • Мнения: 2 910
Напоследък се лакирвам само с такива ярки цветове.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 588
Понякога, зависи от настроението ми. Wink

# 81
  • Мнения: 544
Напоследък се лакирвам само с такива ярки цветове.
Peace

# 82
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За съм.
Но аз по-често лакирам(изкл. в циклама) ноктите на краката през лятото. Не за друго, но на ръцете лакът ми е по-нетраен, а при ярък цвят дори и малко да се поолющи и изглежда грозно.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Предпочитам по-пастелните и светли тонове. Рядко, но се лакирам и в тъмно лилаво, бордо и т.н...

# 84
  • Мнения: 3 312
Понякога, зависи от настроението ми. Wink
         Peace

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
  През лятото обикновено се лакирам с такива цветове, даже в момента съм с цвят, подобен на последния лак.

# 86
  • Мнения: 1 483
Да,много ми допадат тия горните.

# 87
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой може ли да ми каже номера на третия лак от картинките на първа стран
ица?

# 88
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обичам. Но само на краката. Сега съм със син лак.
На ръцете слагам само прозрачен.

# 89
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Единственият ярък лак, който си слагам е наситено червено. Иначе слагам всичките нюанси на бежаво, розово, свят роза, корал, винен, по-тъмно розово, матови също.
Сега като се замисля, слагам цветове, които ми е трудно да опиша с думи. Хм

# 90
  • Мнения: 5 299



или предпо4итате по неутрални.
Toва са най-предпочитаните ми лакове в салона Grinning


Някой може ли да ми каже номера на третия лак от картинките на първа стран
ица?
NLL64  Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 4 966
Бейб,много ,много ти благодаря!!!!!!!  bouquet

# 92
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не  Naughty,предпочитам млечните цветове

# 93
  • Мнения: 499
Момичета, препоръчайте ми лак на друга марка в подобен цвят (като третия), защото 17 лв. ми идват повечко  #Crazy

# 94
  • Мнения: 1 234
Аз предимно с ярки,крещащи цветове се лакирам-от кърваво червено,до електриково зелено и светлоотразително жълто.Много обичам такива наситени,ярки цветове Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета, препоръчайте ми лак на друга марка в подобен цвят (като третия), защото 17 лв. ми идват повечко  #Crazy

И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?

# 96
  • Мнения: 5 299



И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?


Върви в офиса на Стар Нейлз на Дунав 38 - там има изобилие. Wink

# 97
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти отново!  bouquet
Мислех,че само фирми могат да пазаруват от там...

# 98
  • Мнения: 2 575



И на мен ми препоръчайте,защото на Бузлуджа нямат този номер,и никакъв подобен:(
Или друго местенце с ОПИ?


Върви в офиса на Стар Нейлз на Дунав 38 - там има изобилие. Wink






Да, ама не - в момента на Дунав също няма нищо. Или почти нищо. Казаха, че чакат зареждане и затова е толкова зле положението. А иначе на Бузлуджа мисля,че имат принципно доста повече лакове или поне когато аз пазарувах там, имаха 3 стени с O.P.I. - все пак там са вносителите, а на Дунав само препродават  Thinking

# 99
  • Мнения: 1 339
Много ми допадат ярките цветове, а тези трите лака на опи са много хубави   Heart Eyes   Жалко, че са толкова скъпички  Rolling Eyes Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?

# 100
  • Мнения: 2 575
Много ми допадат ярките цветове, а тези трите лака на опи са много хубави   Heart Eyes   Жалко, че са толкова скъпички  Rolling Eyes Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?
о, бъркаш  - цената е 17лв. дори и в МОЛ-овете в Бюти Зоун, където от скоро ги продават.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,тези не са перлени нали-на снимките?
Пратих мъж ми да прескочи до Бюти зоната-ама не ми е взел този номер,нямало.Уж подобен.Да ,ама не.Нещо червеникаво,и то перлено.И сега не ми харесва.И ме е яд за парите...

Нали онези не са перлени?

# 102
  • Мнения: 5 317
Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?
30.00 лева са холограмните.

# 103
  • Мнения: 5 317
Нали онези не са перлени?
не,матови са.

# 104
  • Мнения: 1 027
Обичам всякакви цветове, но лятото наблягам на по ярките лакове.

# 105
  • Мнения: 1 339
Много ми допадат ярките цветове, а тези трите лака на опи са много хубави   Heart Eyes   Жалко, че са толкова скъпички  Rolling Eyes Чела съм, че са към 30 лв  Thinking  Не бъркам нали ?
о, бъркаш  - цената е 17лв. дори и в МОЛ-овете в Бюти Зоун, където от скоро ги продават.

Ооо супер Simple Smile  Винаги ме е спирало това, че са по 30, но сега като ми казахте, че греша определено ще си взема  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 1 101
Понякога. Като цяло предпочитам неутралните тонове.

# 107
  • Мнения: 5 299
Момичета,тези не са перлени нали-на снимките?
Пратих мъж ми да прескочи до Бюти зоната-ама не ми е взел този номер,нямало.Уж подобен.Да ,ама не.Нещо червеникаво,и то перлено.И сега не ми харесва.И ме е яд за парите...

Нали онези не са перлени?
Този от снимката е пастелен. Помоли се утре да ти сменят лака. Wink
Този цвят е най-използваният при мен; Grinning
Номера е NLA44 - Tasmanian Devil Made Me Do It

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 23:29 от Бейб

# 108
  • София
  • Мнения: 4 966
Този който той е взел е NLM24...
 Confused

Утре ще подменям.За жалост не са имали голям избор....

Мерси,Бейб! Hug

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Същия цвят го има при лаковете на Лореал- 501, обаче на мен лично ми идва малко светъл. OPI в Пловдив представа нямам къде се продават, но аз така или иначе избирам и купувам по цвят, не по марка.

# 110
  • Мнения: 2 142
Да, да, да... Обожавам ярките цветове особено лятото. Тези на OPI са невероятни! И трите на снимката са ми любими  Heart Eyes

# 111
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
основно с ярки цветове, но не зелено или синьо.
Последните 2 на снимката са ми любими Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 575
Ето какво извадих от хладилника си:



А вчера ходих и до Дунав, за попълване на O.P.I цветове, но нямаше нищо както вече споменах  Cry

# 113
  • Мнения: 35 951
определено предпочитам телесни или неутрални - вече нямам време да подбирам лак според тоалета както "едно време, когато бях млада и без деца"

# 114
  • Мнения: 2 575
определено предпочитам телесни или неутрални - вече нямам време да подбирам лак според тоалета както "едно време, когато бях млада и без деца"

хаха - аз напоследък подбирам тоалет според лака  Mr. Green Mr. Green Embarassed

# 115
  • Мнения: 263
Харесвам неутрални, естествени, ненатрапчиви тонове.

# 116
  • Мнения: 3 216
Ето какво извадих от хладилника си:



А вчера ходих и до Дунав, за попълване на O.P.I цветове, но нямаше нищо както вече споменах  Cry


В хладилника ли трябва да се сьхраняват? Embarassed

# 117
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Напоследък използвам лакове само в неутрален цвят или бял  / перлен/.

# 118
  • Мнения: 74
.....и аз съм за по-ярките тонове Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 138
Момичета обадих на Дунав днес, обаче не работят в събота, а през седмицата само до 6...Знаете ли  как е положението на Бузлуджа. Мол-а е ясен ..- имат ли там топ лак обаче?

# 120
  • Мнения: 893
Аз обожавам червения лак...С жълти цветя на палеца и безименния пръст.
 Simple Smile #Crazy

# 121
  • Мнения: 2 575
Ето какво извадих от хладилника си:



А вчера ходих и до Дунав, за попълване на O.P.I цветове, но нямаше нищо както вече споменах  Cry


В хладилника ли трябва да се сьхраняват? Embarassed

Добре е да са там. Запазват се по-дълго и не се сгъстяват  Wink

# 122
  • Мнения: 3 216
Благодаря-не знаех. Embarassed

# 123
  • Мнения: 289
Харесвам по-ярки лакове, ползвам предимно в праскова и розово Simple Smile))

# 124
  • Мнения: 2 199
Цитат
Добре е да са там. Запазват се по-дълго и не се сгъстяват  Wink

 Blush не знаех
Благодаря!

# 125
  • Мнения: 946
Мислех ,че това за хладилника няма ефект.Благодаря за инфото веднага ги слагам

# 126
  • Варна
  • Мнения: 10 788



или предпо4итате по неутрални.

 Това лято за пръв път си лакирам ноктите на краката в ярки цветове, матов лак, не перлен както преди.

Та, първо бях с цвят като първия лак от снимката, сега съм с цвят горе-долу като вторият - тъмно розов.

На ръцете или без или с безцветен заздравител.

# 127
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честно казано предпочитам по неутралните цветове,иначе ми етрудно да съчетая дрехите с обувките и лака Confused

# 128
  • Мнения: 61



или предпо4итате по неутрални.

 Това лято за пръв път си лакирам ноктите на краката в ярки цветове, матов лак, не перлен както преди.

Та, първо бях с цвят като първия лак от снимката, сега съм с цвят горе-долу като вторият - тъмно розов.

На ръцете или без или с безцветен заздравител.
аз снощи се лакирах с 3-тият лак ,супер е  Peace

# 129
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Честно казано предпочитам по неутралните цветове,иначе ми етрудно да съчетая дрехите с обувките и лака Confused

Хич не ми пука - лято е!  Grinning

# 130
  • Мнения: 565
В момента съм лакирана с 1-ия лак - и на ръцете, и на краката. И 3те са ми по вкуса. През зимата оба4е е ми е по-трудно да се съ4етая с цветовата гама на дрехите си, затова гледам да се нанося на такива цветове през лятото, а зимата нося по-кафеникави или неутрални тонове.   bouquet

# 131
  • Мнения: 5 299
Същия цвят го има при лаковете на Лореал- 501, обаче на мен лично ми идва малко светъл. OPI в Пловдив представа нямам къде се продават, но аз така или иначе избирам и купувам по цвят, не по марка.
Централен офис: 
4000 Пловдив, бул. Източен 80, Бизнес Център Микрон, офис 104
тел./факс: +359 32 622968
e-mail: office@starnailsbg.com

# 132
  • Мнения: 111
Хубави цветове. Не са точно мой постоянен тип, ама и с такива може.Използвам по - неутрални, защото нямам много време да  подържам лака, а ярките се забелязват отдалеко.

# 133
  • Мнения: 1 339
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 2 575
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes

Всеки лак се нанася 2 пъти. OPI покриват и от един, но трайността и наситеността е съвсем различна. ВИНАГИ нанасяй 2 пъти. Мехурчетата не са от това. Не знам точната причина, но май старостта на лака има значение, както и основата върху която слагаш, а май и околната температура също Thinking

# 135
  • Варна
  • Мнения: 563
Аз обожавам червения лак...
 Simple Smile #Crazy

и аз така  Peace  вече незнам колко много имам,но като си харесам и пак си купувам Wink

# 136
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз пък нямам ни един... newsm78 Да взема да си купя.

# 137
  • Мнения: 5 299
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes
Стават на мехурчета, защото напластяваш лака. Не се нанасят повече от 2 пласта.

# 138
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лакирам се само с безцветен или черен лак, най вече с черен. Нямам дрехи, с които да нося ярки лакове, а и ноктите ми са най подходящи за черен - кръгли и обикновено къси. И ми отива. Иначе ми харесва.

# 139
  • Мнения: 10 758
О, даааа.Обичам ярките цветове.

# 140
  • Мнения: 6 039
харесвам и ползвам само червен ярък лак и неговите производни

# 141
  • Мнения: 674
Харесват ми много,и цяло лято ги ползвам  Peace

# 142
  • Мнения: 565
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes

Аз имам ярко светло 4ервено на Ревлон - един пласт е достатъчен, стархотен е. Опи също са мн.хубави - до 2 нанасяния е достатъчно.  bouquet

# 143
  • Мнения: 6 155
Да.
Не обичам "телесните" цветове.

# 144
  • Мнения: 1 558
А аз точно обратното.  Лакирам се с естествени цветове. Много рядко слагам ярък.

# 145
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Отговорих с понякога. Харесвам ги, но слагам ярки цветове само когато са ми достатъчно голями и хубави ноктите. Като ги почупя и скъся слагам по- бледи и телесни цветове.

# 146
Не.Предпочитам или светли тонове или черен лак за вечерта.

# 147
  • Мнения: 852
Много обичам лятото да съм с ярки нотки,а зимата избирам по бледи и телесни цветове! Peace

# 148
  • Мнения: 2 386
Харесвам или много ярки лакове (като тези,дори още повече) или черни, или.. прозрачни.
Всички перлени, млечни и лъскави отблясъци са ми  Sick.

# 149
  • София
  • Мнения: 596
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!

# 150
  • София
  • Мнения: 138
Да побутна малко темата и да попитам - някой да ходил до Бузлуджа скоро - има ли зареждане , утрепах се да търся 3 лак никъде го няма - накрая си взех мавала но цветът не е съвсем същия Sad

# 151
  • Мнения: 1 322
Аз също се лакирам с ярки цветове, но не винаги.

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвам предимно такива цветове.

# 153
  • Мнения: 498
Да,харесвам ярки цветове,особено за ноктите на краката.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Винаги съм лакирана и поради тази причина сменям цветовете. Гласувах с понякога , защото през останалото врме съм с неутрални и не толкова ярки цветове на ноктите. Peace

# 155
  • Мнения: 1 247
да харесвам но предимно за педикюр и от време на време на маникюра

# 156
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесвам наситени цветове, по-скоро по-тъмните нюанси.

# 157
  • Мнения: 649
много ги харесвам ярките цветове, но на всеки стои различно. Купих си вчера 2 лилави лака единия много наситен другя по тъмен и се лакирах с по яркия и ми казаха, че съм като циганка и веднага го изтрих и подмених с по тъмния.

# 158
  • Мнения: 54
Ярките цветове ми харесват на къси, добре оформени естествено, нокти.

# 159
Много ги харесвам , червеното е моят цвят.. Flutter винаги гледам да бъда с червен лак и на ръцете и на краката. Като се замисля други цветове лак нямам. Thinking Flutter

# 160
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!
И аз съм така.Умирам за червен лак

# 161
  • Мнения: 1 043
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!
И аз съм така.Умирам за червен лак
аз също обичам най много червено, имам малко къса плочка и поддържам ноктите си къси ,но пак се получава доста добре дори и с ярки цветове.
п.с. като се сетя как нямам никавко време да се поддържам с тези две деца  ooooh! кво беше кво стана  Embarassed , сега по често слагам телесен цвят бързосъхнещ лак на лореал  Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 1 313
Последните 2-3 години ползвах предимно светли лакове. Преди две седмици се захласнах по едно много тъмно розово и нещо взех да си мисля, че с тъмни цветове е по-хубаво. Женска работа Laughing Мисля, че ще сменям гамата Grinning

# 163
  • Мнения: 205
Използвам само ярки лакове, предимно черен

# 164
  • София
  • Мнения: 1 442
Oт 2г съм само с  различни нюанси на червеното, сменям го само лятото ако съм облякла нещо розово, защото тези два цвята ми се бият, но това се случва доста рядко Peace

# 165
  • Мнения: 3 641
Е, червеното си е класика. И секси и стилно. Предимно ползвам такива, но понякога изневерявам с розово и златисто Simple Smile

# 166
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз предпочитам по телесните.

# 167
# 168
  • Мнения: X
Да, харесвам нокти в ярки цветове,  рядко слагам по бледи лакове или френски маникюр.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, лакирам си ноктите в ярки цветове, но предимно лятото. Обичам пастелни лакове - розови, оранжеви и бели.  Crazy

# 170
# 171
  • Мнения: 3 456
Никога не съм била с толкова ярък лак.

# 172
  • София
  • Мнения: 500
Дам обичам ярките цветове ,даже сега се лакирах с ягодово червено

# 173
  • Мнения: 491
Да! Лакирам се основно в червено, обичам ярките цветове. newsm10

# 174
  • Мнения: 647
Е, червеното си е класика. И секси и стилно.
Peace

# 175
  • Мнения: 337
Първия и третия са прекрасни...Лятото ги слагам, на краката. За ръцете предпочитам по-неутрални, да не кажа само гланц.

# 176
  • Мнения: 893
Сега съм се намацала с един средно - тъмен лилав лак...разкош   bouquet

# 177
  • Мнения: 2 613
Лакирам се в ярки цветове,по-често на краката отколкото на ръцете.Първия и третия лак ми допадат,но втория определено не е моя цвят.

# 178
  • Mонтана
  • Мнения: 413
аз само с ярки се лакирам,нали трябва  да се вижда труда които си положил за да ги направиш арт Simple Smile))

# 179
  • Mонтана
  • Мнения: 413
а тези трите цвята които сте показали може да се каже 4е са моите наи използвани:)))

Общи условия

Активация на акаунт