Нокти в ярки цветове

  • 8 210
  • 179
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 130
Обожавам! Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 575
OPI продукти се продават на ул.Бузлуджа 20, близо до 5те кьошета.


А вчера видях, че и в МОЛ-овете са пуснали лакове на ОРI в Beauty Zone ( е, не колкото в магазина на Бузлуджа, но има доста разнообразие)

Аз от горепосочените ярки цветове - само оранжево слагам често, но зелено или жълто никога досега  Sick

# 47
  • Мнения: 1 546
да!А тези на снимката са ми любими цветове! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 5 317
сетих се,4е и Перфект са пуснали серия с летни,ярки цветове.към 8 цвята са  матови и перлени.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 815
като видя някой, лакиран с ярки цветове, ми харесва, но аз нещо не мога да се престраша да се лакирам с оранжев лак, напримев. Струва ми се, че всички ще ме гледат странно. Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 199
като видя някой, лакиран с ярки цветове, ми харесва, но аз нещо не мога да се престраша да се лакирам с оранжев лак, напримев. Струва ми се, че всички ще ме гледат странно. Embarassed

и аз така  Blush

# 51
  • Мнения: 6 164
Понякога слагам, харесват ми, но по-често с неутрални се лакирам.

# 52
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да. Лакирам се според облеклото си а особено лятото се обличам във всякакви цветове.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 746
Сега лятото нося само такива- искрящи и ярки,- розово, червено, малиново, розово-оранжев ... По принцип много рядко слагам нещо неутрално, не ми харесва  Stop Но все пак зелен и син лак не бих сложила.

# 54
  • Мнения: 438
Обикновено според настроението.От смелите съм и какво ли не съм си слагала на ноктите,пък и обичам разнообразието.  Sunglasses

# 55
  • София
  • Мнения: 4 966
Перушана,мерси!  bouquet
Ще прескоча тези дни да си купя.

# 56
  • Мнения: 6 958
Черното към ''ярките'' ли спада?  Mr. Green

Гласувах с понякога  Peace Ползвам само черен ИЛИ бял  Peace

# 57
# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На краката- винаги нюансите на червеното. На ръцете не ми харесват ярки цветове.

# 59
  • Мнения: 946
Харесват ми ярките цветове,но рядко се лакирвам с такива.

Общи условия

Активация на акаунт