Нокти в ярки цветове

  • 8 197
  • 179
  •   1
Отговори

Анкета

лакирате ли си ноктите в ярки цветове/оранж,циклама,жълт,зелен и т.н.

Опции:

# 60
  • Мнения: 3 830
Да, харесва ми да съм с ярък лак, но невинаги слагам силни, искрящи цветове.

Лакирвам не е ли грешна форма, мисля, че трябва да се напише лакирам... Wink

# 61
  • Мнения: 5 313
вероятно,ще го поправя.

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Понякога се лакирвам с по-ярки цветове,но за съжаление изкарвам много малко време,като се залющи малко трябва да ги трия.

# 63
  • Мнения: 728
Харесва ми само с червен лак!
По принцип не съм по ярките цветове,обичам френския маникюр и съм предимно с такъв! Peace

# 64
  • Мнения: 3 622
Лакирам се само с червени лакове  Wink лятото по доматено червени, а зимата по тъмни, но винаги се въртя около червеното

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не съм фен на ярките цветове...предпочитам по-неутрални и нежни  Peace

# 66
  • Мнения: 4 298
Обичам ярки цветове. Този третият не съм го виждала като цвят, но много ми харесва.
Рядко имам рисуван маникюр и обикновено акцентът е в яркия лак: лилав, пинк, зелен, син.
Със светли тонове, така и не свикнах да се гледам. Имам чувството, че непрекъснато ръцете ми изглеждат мръсни, като са ми лакирани ноктите в пастелни цветове.

# 67
  • Мнения: 5 140
Гласувах с понякога, от скоро започнах да се мажа с по ярки цветове, преди не ми допадаше, но сегааааааааа.....

# 68
  • Мнения: 2 035
Супер обичам ярките цветове през лятото, особено на хубав тен много ме кефи Wink

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 13:32 от val_stef

# 69
  • София
  • Мнения: 1 176
Понякога, много обичам наситените цветове...

# 70
И аз съм за " нокти в ярки цветове'', но те не отиват на всякакъв тип плочка на нокътя.
За лятото са супер. А от показаните цветове бих си сложила и трите Laughing

# 71
  • Мнения: 1 952
В момента имам оранжев лак с жълта декорация Laughing

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
В интерес на истината не харесвам дълги и ярко лакирани нокти. Фенка съм на къси, добре поддържани с блед или по-скоро безцветен лак за нокти. Това лято за първи път по настояване на маникюристката ми почнахме да слагаме ярки цветове. За лятото се примерих. Обаче все още не са ми на сърце и това си е. Виж на краката харесвам пак къси нокти, но лакирани в свежи и ярки цветове!  Blush

# 73
  • Мнения: 1 975
Не, нямам достъчно нокти за такива лакове и използвам неутрални и ненабиващи се на очи цветове  Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Току- що се налакирах с яркочервен лак.На краката ми харесва повече , май ноктите на ръцете ми са късички , ярките цветове ми харесват на по-дълги и добре оформени нокти.

Общи условия

Активация на акаунт