Прането - от кога с дрехите на семейството?

  • 1 898
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
От кога мислите да перете бебешките дрешки с вашите?Казаха ми от 6 месец вече можело.Ако някои го прави вече кажете.[/b]

# 1
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Големия го перях отделно до около годината, май  Embarassed , а малкия по-рано.

# 2
  • Мнения: 3 663
Нашата педи каза от годинка...

# 3
Мисля че след 6-7-я месец няма проблеми.Поне аз тогава започнах на баткото.

# 4
Аз още ги пера отделно от нашите, макар че се замислих по въпроса.

# 5
  • Мнения: X
Аз пък ги пера заедно от 4м.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 077
и аз някъде от около 7-8 м. пера някои мои неща с нещата на Ида - дрехите за вкъщи, нещо леко зацапано. Сега Ида има толкова много дрехи, че си се събират достатъчно за отделна пералня. Меся цветовете - примерно червените на всички ги пера заедно, черните - също. Горе-долу от годинката я пера със същите прахове, с които пера и нашите дрехи.

# 7
  • София
  • Мнения: 708
аз не смея да смесвам бельото, иначе като видя бяла пералня на бебоците, пъхам и някоя наша тениска..ами, когато бях при нашите лятото пак не мога да слагам моите дрехи с тези на майка ми и баща ми..по-добре 2 половинки да пусна, отколкото една цяла

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Връхни дрехи, като панталони ,дънки и тн ,както и бельото  ,пера отделно.А тениски ,хавлии .... ,смесвам с тези на бебето....особено бели неща,които се перат на по-висок градус...Това го правя съвсем отскоро...

# 9
Цитат на: Jenia_Violeta
От кога мислите да перете бебешките дрешки с вашите?Казаха ми от 6 месец вече можело.Ако някои го прави вече кажете.[/b]

Още от началото пера с нашите дрехи  в пералнята и прах Бонуск. Никакви проблеми няма.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
След година и половина започнах малко да смесвам нейни дрехи с наши - червените заедно, дънките също. Иначе нейните дрехи са си достатъчни за една 'детска' пералня.

# 11
Ot kakto se e rodil sinut mi pera vsichko obshto. Функцията на пералнята е да пере все пак! Досега не бях чувала някой да пере дрехите отделно. Къде е логиката? Боже, какво ли още ще измислят?!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дъщеря ми я  wash  отделно до 1-1.5годишна възраст.
Синът от първият му ден у дома е "пран" заедно с нашите дрехи  Flutter . Никакви грижи  no  и проблеми, но аз  1ironing всичко!

# 13
  • Мнения: 3 663
Цитат на: miminka
Досега не бях чувала някой да пере дрехите отделно. Къде е логиката?

Ами най-малкото се перат с различни прахове

# 14
  • Мнения: 46 436
Цитат на: miminka
.......Досега не бях чувала някой да пере дрехите отделно. Къде е логиката? Боже, какво ли още ще измислят?!


И аз не знам каква е логиката, но не познавам някой, който пере дрехите на новороденото с тези на възрастните Thinking

Общи условия

Активация на акаунт