Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Разбрах, че неомъжени не могат да се подлагат на инсеминация.Това вярно ли е? Не мислите ли, че това е дискриминация спрямо една голяма част от българките? Защо трябва да бъдат лишавани от правото да имат дете?
Цитирай

а zаЩо трябва да се лиШават децата от баЩи?
Цитирай

Пловдив, "Кършиака"

Съгласна съм, че не трябва да се отказва на една жена да има дете, независимо дали е омъжена или не. А затова да се лишават децата от бащи не е сигурно, каква е гаранцията, че един брак ще се  запази, и че бащата ще се грижи след развода за детето си. Има доста примери в обратна посока.
Цитирай

да така е но има по голям Шанс детето да има баЩа от колкото случай на сама майка
така си мисля аz а то гаранция иначе раzбира се че няма
Цитирай

София

Няма такова нещо. Никой не се интересува от семейното ти положение, нито кой е бащата. Даже разрешават да занесеш материал от вкъщи преди самата инсеминация, така че може и от случаен човек, стига да го убедиш Wink . Успех.
Цитирай
Lali, благодаря Ви за надеждата, която ми дадохте! Истината е, че за мен самата едно такова решение е трудно, но в никакъв случай не и безотговорно. Искам да Ви попитам дали имате повече информация за подобна процедура или за това къде бих могла да я получа?
Цитирай

Враца

здравей, тук имаше една таква тема по-назад, дано я намериш. Едно момиче беше попитало официално и и казаха, че няма проблем. Потърси темата, може и да се свържеш с нея
Цитирай

Враца

А ето и самата тема:
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=4075&highlight=%E8%E … E8%ED%E0%F6%E8%FF
Цитирай
Вие сте чудесни! Не намирам думи да ви благодаря за разбирането. Бях започнала дмисля че нямам никакви шансове да бъда част от нормални (макар и не идеалния) живот
Цитирай

Враца

Защо пък да нямаш шансове? Според мен си взела много добро решение! Успех и силно ти стискам палци!
Цитирай

Силистра

Аз също мисля, че това, че не можеш да се подложиш на инсеминация е глупост. Не знам откъде си чула това, но една позната в момента е бременна именно чрез този метод и няма съпруг и никога не е имала. Няма абсолютно никакъв проблем! Успех! Къде смяташ да ходиш? Питам защото аз пък ще правя ин витро.
Цитирай
Pupsik, искам да ти пожеля успех, ще ти стискам палци. Що се отнася до въпроса ти, не знам точно къде да отида, защото до сега си мислех, че това е невъзможно. Все пак ми се ще да проуча по-основно имена на специалисти, цени и всякакви подробности. Сега обаче си мисля, че по-лесно ще понасям проблемите.
Цитирай

София, "Младост 3"

Успех!
Но е много важно да се обмисли дали да се роди дете, което ще е лишено от баща - казвам го защото и аз мислих да раждам без баща детето си... Сега когато нещата са факт - омъжена по-скоро като в сапунка - заради желанието на роднините и с неясен бъдещ семеен и съпружески живот, но с един любящ баща на моето дете - сега не съм наясно какво да правя - когато виждам щастието в очичките му - щастие, че не е само с мен, че има и друг човек, който го обича....
Казвам това по-скоро като един изстрадан факт - но решението си е лично на всеки един от нас...както и последиците...но уви при такова решение може да страда и друг...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.