Искам да попитам

  • 775
  • 12
  •   1
Отговори
Разбрах, че неомъжени не могат да се подлагат на инсеминация.Това вярно ли е? Не мислите ли, че това е дискриминация спрямо една голяма част от българките? Защо трябва да бъдат лишавани от правото да имат дете?

# 1
  • Мнения: 7 803
а zаЩо трябва да се лиШават децата от баЩи?

# 2
  • Мнения: 550
Съгласна съм, че не трябва да се отказва на една жена да има дете, независимо дали е омъжена или не. А затова да се лишават децата от бащи не е сигурно, каква е гаранцията, че един брак ще се  запази, и че бащата ще се грижи след развода за детето си. Има доста примери в обратна посока.

# 3
  • Мнения: 7 803
да така е но има по голям Шанс детето да има баЩа от колкото случай на сама майка
така си мисля аz а то гаранция иначе раzбира се че няма

# 4
  • Мнения: 7 718
Няма такова нещо. Никой не се интересува от семейното ти положение, нито кой е бащата. Даже разрешават да занесеш материал от вкъщи преди самата инсеминация, така че може и от случаен човек, стига да го убедиш Wink . Успех.

# 5
Lali, благодаря Ви за надеждата, която ми дадохте! Истината е, че за мен самата едно такова решение е трудно, но в никакъв случай не и безотговорно. Искам да Ви попитам дали имате повече информация за подобна процедура или за това къде бих могла да я получа?

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здравей, тук имаше една таква тема по-назад, дано я намериш. Едно момиче беше попитало официално и и казаха, че няма проблем. Потърси темата, може и да се свържеш с нея

# 7
# 8
Вие сте чудесни! Не намирам думи да ви благодаря за разбирането. Бях започнала дмисля че нямам никакви шансове да бъда част от нормални (макар и не идеалния) живот

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Защо пък да нямаш шансове? Според мен си взела много добро решение! Успех и силно ти стискам палци!

# 10
  • Мнения: 272
Аз също мисля, че това, че не можеш да се подложиш на инсеминация е глупост. Не знам откъде си чула това, но една позната в момента е бременна именно чрез този метод и няма съпруг и никога не е имала. Няма абсолютно никакъв проблем! Успех! Къде смяташ да ходиш? Питам защото аз пък ще правя ин витро.

# 11
Pupsik, искам да ти пожеля успех, ще ти стискам палци. Що се отнася до въпроса ти, не знам точно къде да отида, защото до сега си мислех, че това е невъзможно. Все пак ми се ще да проуча по-основно имена на специалисти, цени и всякакви подробности. Сега обаче си мисля, че по-лесно ще понасям проблемите.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Успех!
Но е много важно да се обмисли дали да се роди дете, което ще е лишено от баща - казвам го защото и аз мислих да раждам без баща детето си... Сега когато нещата са факт - омъжена по-скоро като в сапунка - заради желанието на роднините и с неясен бъдещ семеен и съпружески живот, но с един любящ баща на моето дете - сега не съм наясно какво да правя - когато виждам щастието в очичките му - щастие, че не е само с мен, че има и друг човек, който го обича....
Казвам това по-скоро като един изстрадан факт - но решението си е лично на всеки един от нас...както и последиците...но уви при такова решение може да страда и друг...

Общи условия

Активация на акаунт