Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой знае ли къде се премести магазин "Пинокио" - един много голям / беше на ъгъла на ул цар Симеон и бул Константин Величков в София? мерси много
Цитирай

София

има го в Дружба продавачките са "супер"
Цитирай

Sofia

Магазинът в Дружба 1 е доста добре зареден и продавачките наистина са "супер"
Цитирай

София

Пак си е там магазина! Просто не се вижда от храсталаците!  Peace И витрините не са прозра4ни,а боядисани целите в зелено и 4ервено!
Цитирай

не в грешка сте - магазина е празен сигурно от 1 месец / аз лично се залепих на прозорците, няма оставен никакъв адрес/, иначе опаковката си стои. Този го знам в Дружба, но ми е много много далеч. Мислех че тези са се преместили някъде наблизо отново в Света Троица.
Цитирай

до колкото знам го закриха за съжаление, но остана в Дружба
Цитирай

София

Как така??? Не е възможно??? Ние доста 4есто го посещаваме? Да не говориме за разли4ни магазини???

http://bgmaps.com/map.asp?sid=6046e568495a9aafc55870cb56bedee6&a … amp;Map37_48.y=28

Ето тук се намира магазина,а до него има китайски ресторант...
Цитирай

Сф

Как така??? Не е възможно??? Ние доста 4есто го посещаваме? Да не говориме за разли4ни магазини???

http://bgmaps.com/map.asp?sid=6046e568495a9aafc55870cb56bedee6&a … amp;Map37_48.y=28

Ето тук се намира магазина,а до него има китайски ресторант...

Аз лично не съм ходила от няколко месеца, но в паркчето отдавна коментираха, че го затварят този... Rolling Eyes
Цитирай

София

И аз отдавна не съм ходила на там и незнам
Цитирай

със сигурност вече го няма, аз лично ходих, но незнам дали е закрит или преместен?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.