Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Сменяваме вратата на детската стая и ми се иска стъклото да бъде с някаква картинка. Ако имате идея къде правят такива стъкла съдействате.
Цитирай

София

Преди време, когато се интересувах от витражи, си записах този адрес: ул. Първа българска армия № 17, Орландовци. тел. 9366924 и 0888575825.
Не съм ходила там и не съм поръчвала. Записах си адреса с идеята да си сменя стъклата на вратите в къщи, но така и не им дойде времето.

от гугъла ми излезе това http://www.weeddesign.com/index.html и това http://www.kostov-painter.hit.bg/vitragi.htm
« Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 11:09 от STV »
Цитирай

София

На мен ми трябва за детската стая, искаше ми се да бъде с някой анимационен герой.
STV благодаря ти
Цитирай

София

Ами това е същото. След като се рисува върху стъкло, каквото си поръчаш - такова ще трябва да ти изработят.  Виждала съм витражи с цветя, птици, икони.

Разбира се ако не търсиш фолио, което да се залепя върху стъкло. В този случай ще трябва да обиколиш магазините за строителни или домакински материали.
Успех
Цитирай

София

Мерси
Цитирай

Джунгландия

Продават се силиконизирани бои в специализираните магазини за художници. Всъщност са комплекти за деца- рисува се върху плака, после картинката се отлепя и залеп където желаеш. Отдолу за шаблон слагаш самата картинка. Предимството е че когато ви обръзне- го отлепяте.

А много по- добре би е получило с акрилни бои, направо върху стъклото. Използва се специален контур и после цвят за попълбане- точно така са истинските витражи.
Цитирай

Ами това е същото. След като се рисува върху стъкло, каквото си поръчаш - такова ще трябва да ти изработят.  Виждала съм витражи с цветя, птици, икони.

Разбира се ако не търсиш фолио, което да се залепя върху стъкло. В този случай ще трябва да обиколиш магазините за строителни или домакински материали.
Успех

Или рекламни агенции, с печатащо режещ плотер.
Цитирай

София

Успех

Или рекламни агенции, с печатащо режещ плотер.

Отлична идея, за това не се бях сещала. Благодаря
Цитирай

София

Супер сте
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.