Чатите ли когато сте сами?

  • 2 763
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Тези неща ги правех като бях на 16 години.

# 16
  • Мнения: 871
Постарай се времето, което отделяш на чатовете, да го посветиш на мъжа ти Peace Току виж започнеш да си общуваш с него по-пълноценно и да секне желанието ти за чатене!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Браво, браво. Чаткайте си, снимчици си пращайте. Ти твоите криеш. Мъжа ти и той сигурно крие неговите. Като почнеш да намираш чужди коси по бельото му свирни в ДиС да те оплюем дружно.

# 18
  • Мнения: 19
Здравей, нямам кой знае какъв опит.. но не бих постъпвала така . Аз лично не намирам чата с непознати за пълноценно изживяване Crossing Arms, но имам Skype и когато имам желание да чата ,то става с приятели. Може би ти търсиш нещо което неможеш да намериш в своя съпруг newsm78, но внимавай защото някой ден здраво ще се опариш... #Crazyтайна тук-тайна там... Дразни те това, че той чати, преглеждаш му историята, а ти криеш свойте неща... Thinking  Outta Joint
 newsm78 ако си намериш занимание примерно да четеш някоя книга,чата едва ли ще те влече още.... Peace

# 19
  • Мнения: 1 715
Не, никога не съм го правила. На скайп имам списък с приятели, вечер, ако ми остане време си пиша с тях. С непознати не бих. Naughty
Peace

# 20
  • Мнения: 212
Цитат
Чатите ли когато сте сами?
Когато съм сам никога не чатя. Винаги гледам съпругата ми да е някъде около мен или зад мен и да гледа монитора и тогава започвам да си чатя.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 335
Не  Peace
А ти как спиш спокойно? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
А ти как спиш спокойно? Rolling Eyes

 #Crazy
Айде,айде,ти да не си и гузната съвест! Stop
Човек ли е убила,та да не може, да спи спокойно?
Голями моралистки се събрахте в тази тема Tired

# 23
  • Мнения: 220
Едно време влизах по чатовете.Но минаха години от тогава.В много налудничави посоки тръгват понякога разговорите в чата,затова спрях да влизам там.То зависи от човек де-кой какви потребности има.Лично мен не ме удовлетворяват тези разговори.Сега си пиша само с приятели от скайпа ,с които споделям неща за живота и такива ,на които знам ,че мога да се доверя.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Голями моралистки се събрахте в тази тема Tired


Е хайде сега, моралистки. Когото го сърби да се почеше. Ама после да не реве, що разчесаното го сърби още повече. И да не реве ако някой друг около него се почеше повече от него. Това ми беше мисълта.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Пиша си с приятели обикновено.

Но и с непознати съм разговаряла...
Какво от това?
Обаче мъж ми знае и няма проблеми това за нас....

# 26
  • Мнения: 803
Чатя само с хора, с които съм се запознала първо реално, а после прехвърляме общуването във виртуална среда.
Като се замисля, чатя само с най-добрата си приятелка, която в момента живее в Германия.
За какво да се вкарвам в някакви излишни филми?! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 43
не ме кефят празните флиртове в чат

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
не ме кефят празните флиртове в чат

Друго си е да пипнеш, нали? Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 750
Начатила съм се, когато му е било времето. Вече не ми е толкова интересно както преди 7-8 години. Тогава бях и по-зелена, и по-наивна и по-впечатлителна. Сега когато някой ме заговори ми ства смешно - мога да предвидя реплики, поведение... Wink

Общи условия

Активация на акаунт