Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Да ви кажа какво ми се случи.
Отидох при личната лекарка и й обясних, че искаме да имаме бебе и понеже съм отговорен човек и освен това изчетох преди това всичко, каквото намерих, имам тук едно списъче с изследвания, които трябва да се направят предварително. А тя ми се изсмя и каза: "Много четете днес жените, като стане тогава ела".  И ме напъди...
Шах и мат...
И сега какво! Shocked
А между другото, при нея съм от един месец. Не може да каже, че ме познава здравословно...
Цитирай

София

Тази за да не я класифицирам ....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ...
Смени си личния лекар. Докато това стане можеш да си направиш първоначалния гинекологичен преглед, микробиология и цитонамазка на частно (ще ти излезе към 50 лв.).
Пий фолиева киселина  Peace
Успех и спокойствие ти желая! Дано скоро се похвалиш с прекрасната новина   bouquet
Цитирай

Русе

Смени си лекаря , друго не мога да те посъветвам. И от сърце ти желая успех  Hug
Цитирай

Враца

Що ли не се изненадвам?! Личните лекари са си е.. майката, въобще всички доктори вече са бизнесмени! Но дори не знам какво толкова им струва да ти обърнат винмание-касата си им плаща добре-на личните специално.
Да ти кажа ако не си информиран и ако ти сам не искаш да ти правят няакви изследвания никой не те визам на сериозно. Аз например при ЖК, си изисквам някой изследвания-добре, че има форуми и нет, иначе ако разчитаме само на дофторите....
Цитирай

гр. София

Още веднъж се  убеждавам, че колкото повече обяснения  дава човек толкова по лошо. Изчакай  да мине  една  седмица   отиди при нея  и кажи  че искаш талон за АГ, ако те пита защо й кажи, че  имаш болки  или  течение и  тя ще не ще ще ти даде талон, ако не  я заплаши че ще се  оплачеш  Mr. Green
И така ще спестиш 50лв., но не  отстъпвай  искай си талона.
Друг вариант е  директно да се обадиш по тел. в здравната каса и да подадеш възражение срещу  нея,  но задължително си смени джи пито
Цитирай

Пловдив

По всяко време ли може да се смени джи пи то ?!
или беше само м. Юни и декември май ?1  newsm78
Цитирай

Видин

Само юни и декември...
Цитирай

В такива случай, изпращам мъжа си и на него никога не му отказват Twisted Evil Не стига че никакви лекари не са, пък и се правят на всезнаещи. За смяната, надявам се това да се чете www.nhif.bg/bg/post.phtml?topicid=38960
Цитирай

B HONDA CIVIC

Е гати тъпото джипи  #2gunfire #Cussing out смени я тя кво си мисли #2gunfire
Цитирай

Плевен/София

Сменяй я тази лекарка и започвай да пиеш фолиева киселина!  Smile
Цитирай

Стара Загора

Моят случай е подобен, само че при мен проблемът дойде не от личната лекарка(тя ми даде направление без проблем), а от гинеколога. Обясних му, че от спонтанния ми аборт мина вече повече от година и половина, а бебе все още няма, питах го не е ли време да направя някои изследвания(хламидия, хормони, фоликулометрия- все неща, за които съм чела тук във форума), а той - трябвало да минат поне 2 години опити за забременяване и тогава се предприемали такива мерки...Според него при такива изследвания жената се натоварвала повече психически, че може да има някакъв здравословен проблем ThinkingА аз се тормозя много повече от незнанието- дори да има проблем, не е ли по-добре да се открие навреме и да се лекува.Останах много разочарована...
Цитирай

гр. София

Направо ви се чудя на търпението как ги  издържате тези доктори  да ви убеждават в противното  #Crazy 
 Случвало ми  се  е в Тина Киркова да  отида за регистриране на бременност 20 дни преди  трети месец и след като ми  отказаха, тогава им обясних че искам просто да ме прегледат и да забравят че съм им казала, че съм бременна. Те ме гледаха умно, но в крайна сметка ме прегледаха  и като  установиха бременност  казаха: Ама то наистина има бременност и ме регисрираха  и  във втория.
Това го пиша за да стане  ясно, че без да  отстоявате правата си и без да бъдете напористи  и  дори нахални, болшинството доктори-търговци ще си правят с вас каквото им е кеф на момента.
Цитирай

За тази цел Ще си купувам диктофон... Crossing Arms
Цитирай

Sofia

Това докторите са страшна работа, все едни и същи бе ooooh! Отивам аз при личния лекар и му казвам- искама да си изследвам хормоните, кажете кои и кога ( то не че аз не знам тези работа, ама викам си- имам свободен ден ще ида да вися пред кабинета му и току виж ми казал нещо полезно). Той сумтя, зяпа, гледа, дали не знаеше кои са хормоните или просто има много талони, ама ме прати на АГ. Казвам- не ща направление, нямам време да се влача по лекари още, отивам на море, просто ми кажете. Като зацъка този човек в компютъра, седи и гледа. Накрая викам- айде дайте направление. Тази цялата работа ми отне 2,5 часа. Вечерта отивам в най-голямата жега на майната си при гинеколожката ми, която отскоро не работи в частен център, а в една поликлиника. Казвам- искам да си изследвам хормоните, има ли възможност през НЗОК. А тя- безплатно само при доказан стерилитет. Въздъхвам и казвам- ами добре, напишете ми ги пък ще си ги платя. А тя - ама за какво ви е, това не е нужно, няма смисъл, струват много пари. Ще си рече човек, че тя ще ги плаща. Аз обаче настоях и тя три часа се пули насреща ми. Още ме е яд защо се повлякох по доктори, половин ден отиде, зада ми кажат каквото си знаех и за малко да ме откажат. 90 лева платих за 6 хормона, много са, ама се прежалват, няма да умра от глад. Така че - когато можете сами, не си губете времето с ДОФТОРИ, е моят съвет.
Цитирай

Не се учудвам - и при мен бе същата история. Само, че внимавай, ако тръгнеш да си сменяш личния лекар, поне да избереш по-свястен, че то повечето ще ти отговорят по този начин за съжаление.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора