Кухненски плот от инженерен камък

  • 7 690
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Някой има ли такъв плот?  newsm78
Моля споделете фирми вносителки за България, цени, доволни ли сте ....
За да добиете представа, погледнете тук:

http://www.caesarstoneus.com/gallery/

Ако всъщност сте доволни и от вашия плот моля дайте координати на производителя...

А също бих искала да попитам какви типове могат да бъдат, с какво покритие? Имаше май подобна тема, но не я открих..  Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не се ли казва технически камък? Или това е различна технология? Хубави са, но цената им е доста солена.

# 2
  • Мнения: 794
Честно казано не съм сигурна за точния термин...


При нас проблема е , че не ни предложиха приятен плот (като цвят дори) и искам да видя какво се предлага на пазара...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не е само при вас проблема с цвета. Аз търсих бежов или бледожълт плот, но исках да е хомогенен цвят. Разните имитации на мрамор или камък не ги харесвам, не исках и да е с дървесен цвят, защото щеше да е различен от вратичките. Ееми не намерих. Проверявах и за технически камък, обаче ме застреляха с цена и накрая поръчах обикновен термоустойчив плот с цвят титан. Титана май е най-универсален и си отива с почти всички светове за вратички.
Ако можеш да си позволиш, технически камък, хич не се двуоми, има голямо разнообразие от цветове а и казват че е доста здрав материал Peace

# 4
  • Мнения: 794
Да , точно Ментолке - тези мраморни имитации - ужасни са!!!

Много некачествено изглеждаше .. Tired

За техническия камък нямам идея колко ще коства обаче....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Разгледай тук какво сме писали по темата, може да ти е от полза

# 6
  • Мнения: 794
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт