Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора

Плевен

И аз като почти всички тука искам бебе.Не мога да чакам до датата на М., защото нямам търпение и до сега си направих 3 теста и то все отрицателни Sad,а трябва да ми дойде след 15.08. Дайте малко подкрепа, че ще полудея.
Цитирай
Здравей, ама пиши поне де, дали имаш някакви симптоми, че да знаем има ли шанс.
Цитирай

Видин

добре дошла в клуба.
Имай малко вяра и търпение и най-вече спокойствие и всичко ще бъде наред и скоро ще гушкаш бебка.
Вярваме в чудеса   bouquet
Цитирай

Благоевград

Миличка, аз съм по същия начин. На мен трябва да ми идва на 18.08. Чакам и се надявам, направо ще откача. Броя дните. Непрекъснато се наблюдавам дали ми има нещо по-специално /някакви признаци за бременност/. Изчетох "първи признаци за бременност" и си откривам все повече. Обаче мисля че вече си внушавам. В момента ме болят гърдите, но те си болят преди всеки М. Така че.... newsm78. Чудя се кога да си направя тест, но много добре знам, че е рано
Много добре знам какво ти е, но какво ни остава друго освен да чакаме, колкото и мъчително да е чакането.
Дано да ни провърви този месец Hug
Цитирай
Тефи, Велислава, добре дошли в клуба, много ще ние приятно да обменяме опит и да чакаме заедно двете чертички!
Цитирай

Плевен

От доста време чета този форум и май само тука мога да намеря подкрепа. Иначе всеки ще ми се изсмее на параноята
Цитирай

Плевен

Имам симптоми за типичен ПМС. На петия ден от ову-то сутринта така ми се повдигна, че едва не повърнах. Лошо ми е от време на време, болят ме гърдите от външната страна и от време на време корема, но по-слабо. Най-вероятно ще ми дойде колкото и да не ми се иска. Все пак и трите теста бяха -
Цитирай

Момичета,

Знам какво ви е. Обаче недейте така – ще се побъркате, опитайте се да не мислите за това и да не се самонаблюдавате непрекъснато. Аз по симптоми трябваше от 6 месеца все съм бременна..... и все ми идва, и всеки път преди това се побърквам и препикавам един куп тестове. Не стига, че се побърквам аз, ами и половинката побърквам. Но нали знаете, че тестовете преди закъснение може и да не отчетат вярно. Така че търпение, трябва да сте спокойно и щастливи, защото ако бебчо е станал усеща всичките ви емоции.
Ако не е станал – ще стане другия месец – природата си знае работата – и ще гушкате най-сладкото бебе на света baby_neutral
Цитирай

Плевен

Права си, така е. Някаси като споделиш ти олеква, макар и малко.
Цитирай

София

тефи, едва ли има някой в този подфорум, който не се побърква по-време на чакането след ову, но този път, който вървим за да гушнем нашите бебчета ни прави по силни и добри майки...

Успех  fingerscrossed preggo
Цитирай

Плевен

Ако съм сигурна, че скоро ще стане няма да се психясвам така. Да, ама няма как да съм сигурна. Освен ако няоя от вас не вижда в бъдещето 35
Цитирай

София

Нормално е това вманиячаване, каквото и да си приказваме.
Май всяка е минала по този път!  Wink
Ако можеш, го раздавай по-спокойно.
Аз така и не успях и с двете бременности.

Факт е обаче, че и двата пъти като ми писна от месеци безуспешно чакане и го ударих на живот, пиене и кеф, забременях  Mr. Green
Успех, Тефи!  Hug
Цитирай

Момичета, привет и от мен! Smile
Моля Ви за подкрепа, страшно се вманиачавам относно признаците за бременност.Всеки месец си мисля: ето сега вече е станало и търся какви ли не признаци, но... Sad.Пусти цици не ме болят. Даже послената ми М. дойде с 9 дни по-късно, правих си 2 теста но пак Crying or Very sad Моля ви за подкрепа Praynig
Цитирай

Sofia

И аз съм част от този клуб всеки месец след овулация. После се разстройвам и пак така до следващата. Днес се върнах от море, където здраво бебеправихме и главата ми се разведри. Така че този път мисля че няма да се вманиача докато чакам. Номера е в почивката според мен.
Цитирай

Плевен

Дано да си успяла. И ние работим здраво, особено след + тестове за ову. Толкова го искам, че имам чувството,че докато дойте бебето(ако дойде) вече ще съм полудяла
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора