Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Наскоро си купихме този абсорбатор /на Горение/Уж страхотен ,ама много шумен Sad....Като го пусна ,макар и на първа степен имам чувството ,че и съседите го чуват WinkИначе чудесно изсмуква миризми и изпарения,ама пусто много бръмчи MadДали е нормално това?Има ли някой такъв да сподели-да не би моя да е с дефект? Rolling Eyes
Цитирай

София

Що не питаш където си го купула.
Цитирай

София

няма мощен абсорбатор, който да е едновременно и тих, уви Confused
Цитирай

София

Мда и нашият е същият и е много шумен, а ако се съчетае и с пускането на пералня или миялна, после ме боли глава  Confused
Цитирай

Мда и нашият е същият и е много шумен, а ако се съчетае и с пускането на пералня или миялна, после ме боли глава  Confused
Поне ме успокои,че не е  дефект на моя  WinkКато го пробваха в магазина,не ми се стори толкова силен шума,но сега..... ShockedТака ще е -няма връщане Sad
Цитирай

няма мощен абсорбатор, който да е едновременно и тих, уви Confused
Сигурно е така-за съжаление!
Цитирай

София/Варна

а пише ли колко децибела е този шум в упътването? за съжаление не мога да помогна - питам, за да се ориентирам, че и ние ще купуваме
Цитирай

И нашия абсорбатор е шумен,все едно излита  Shocked и нищо не се чува от съседната стая нито бебето,телефон ако звънне също..
Цитирай

София (варненка под прикритие)

AEG - шуми като изтребител. Но гълта всички миризми. Изтрайвам го, като знам, че има полза. Laughing
Цитирай

Варна

Скоро купувах абсорбатор и в каталога пише за всеки модел колко децибела шуми. Около 50, може и повече, ако е по-мощен. Моят ще да е към 52 децибела, което е шумно и неизбежно.
Ей на, табличка за някои звуци.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.