аксесоари за баня в бургас?

  • 2 525
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
в кой магазин продават качествени и стилни аксесоари за баня ?

# 1
  • Мнения: 3 251
Отиваш в " Диплан"- склад, който се намира срещу бензиностанцията  в "Комлук"-а, /по пътя за "Илия Боияджиев"-завода/. Там има голям избор.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Горещо ме интересуват аксесоари за баня и мисля тези дни да отскоча до Бургас. Имало магазин "1000 бани". Какво мислите за него?

# 3
  • Мнения: 953
Не съм ходила там, но можеш да видиш и в Бриколажа който е до този магазин, също така и в Мастерхаус в к-с Славейков.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 103
Преди няколко дни го посетихме с мъжа ми. Имаше интересни идеи,но пак зависи какво търсиш. Аз лично си харесах 2 дизайнерски решения за баня и бяха на прилични цени плочките. И най-важното жената не беше никак тросната,обясни ни много подробно.Влязохме и в новия шоурум на Мартинели,който е до "1000 бани"-безбожни цени на бани!!!
Посети и шоурума на АСМ,намира се малко преди Търговската къща,има малка пресечка на главния път преди светофара ,там е и цеха на салати Денито. И там има прилични неща.

# 5
  • Мнения: 4 509
Момичета, а къде се намира този "1000 бани"? На нас ни трябва огледало за банята, както и разни дребни аксесоарчета.

# 6
  • Мнения: 5 178
Само не взимайте етажерки, сапунерки и всякакви други на atrix, за няма и 2м нашия стилаж в банята взе да ръждясва, а не се мокри освен когато слагаш и взимаш шампоана от там. Имаме и добра вентилация на банята

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
1000 бани е точно до Бриколаж.
Аз ходих там, но си купих неща от Бриколаж, защото разнообразието беше много по-голямо от 1000 бани. Мерси за съвета на галаМа   bouquet

# 8
  • Мнения: 953
1000 бани е точно до Бриколаж.
Аз ходих там, но си купих неща от Бриколаж, защото разнообразието беше много по-голямо от 1000 бани. Мерси за съвета на галаМа   bouquet

  Моля, пак заповядай.  newsm03

# 9
  • Мнения: 5 653
Виж тука,мисля,че имат магазин в Бургас:
http://www.idealforma.com/

Общи условия

Активация на акаунт