Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Знае ли някой дали има определен момент за правене на прощъпулка  или се прави когато прецениш
Цитирай

Бургас

Когато прецениш.Аз я направих когато Тери вече си вървеше стабилно.
Цитирай

Велико Търново

Все пак трябва детето да ходи стабилно,че да стигне до предметите Peace
Цитирай

Thornhill,ON Canada

За мен момента и при двете ми деца е бил когато проходят сами без чужда подкрепа,за дъщеричката ми това беше преди 2 седмици ,т.е 6 дни преди рождения и ден  SmileПрави се пита от майката с отпечатък на крачето ,питката се търкулва и детето ходи след нея,добре е да има и други вече ходещи деца,после се нареждат предмети символи на някакви професии и детето си избира какво да хване само,не знам доколко е вярно ,но определено е забавно  Mr. Green
Цитирай
защото ми казаха че се прави до първата годинка или чак след третата през втората година не се правило
Цитирай

защото ми казаха че се прави до първата годинка или чак след третата през втората година не се правило

Измишльотини пак..
Когато прецениш, че ходи достатъчно стабилно, за да се нарече ХОДИ, си направи прощапулката  Wink Всичко е субективно, разбира се, но наистина трябва да може да върви след питката до предметите  Peace
Цитирай

Бургас

Че Тери проходи на 1г и 3м.Не се връзвай на тазива измишльотини.
Цитирай

София

Аз я направих, когато госпожицата започна да ходи сама - стабилно и уверено. Гледах да е почивен ден, че да се съберем с най-близките и така. Нищо специално.
Не изпадай в подробности за точен ден и т.н., направи я, когато ти се струва подходящо.
Цитирай

София

Ако може може да използвам темата и да попитам, на прощапулника подаряват ли се подаръци?
Цитирай

София

Аз лично не мога да отида на място, на което са ме поканили без подарък, макар и малък.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.