Кастинги

  • 22 752
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
Какво е "ПС"?
колко лесно може да излъжеш едно детенце

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не ми прилича на писано от 10-годишно дете. Твърде гладко написано, няма грешки. Едно дете на 10 години не пише, че има ОГРОМНО самочувствие без покритие. Ако пише така, значи е за консултация с психолог.

# 62
  • Мнения: 1 761
Мили деца и родители,

много внимателно прочетох темата и ми се стори нужно да напиша моите лични впечатления като професионален артист.
Много тийнове искат да станат известни,без значение как.Понеже нямат опит са много лесна плячка за мошеници.
Който има талант за сцена трябва да го развива.Това не винаги е явяване по кастинги,защото не винаги модела/актъора е това,което търси кастинга.Дори да не ви се обадят,да не ви изберат-не се отчайвайте,работете за своя талант.Това може да бъде дори,ако четете книги и се ограничавате с чипса и колата.
Само един гол талант не е достатъчен за успешна кариера.Трябва много,много труд.И много дисциплина.
Ще се опитам да подредя по номера по-важните правила,които един професионалист трябва да спазва.

1.Грижете се за здравето си,ходете редовно на зъболекар и спортувайте-външния вид и формата се добиват с време и упражнения,а не от днес за утре.Така,когато получите изгодно предложение ще сте във форма и шанса да сте точно това,което търси режисъора/хореографа/фотографа/художника/ да сте точно Вие.
2.Независимо на колко сте години, не преставайте да се обучавате-дори и само като хоби свиренето на пиано,уроците по чужд език ,карате или модерен балет ще ви са от полза точно,когато не очаквате.
3.Подбирайте приятелите си-хората,които познавате отскоро,доста по-възрастни от вас са и ви обещават твърде много неща могат да са опасни.И некоректни със сигурност.
4.Не ходете сами на кастинги и прослушвания,водете някого с вас-приятел,брат,сестра,родител или учител.Винаги оставяйте съобщение къде отивате.
5.Когато получите предложение за снимки или каквото и да било участие винаги искайте да имате договор за това,като в него се посочва какво се изисква от вас и каква сума ще ви се плати за това.Ако нямате опит или не сте сигурни,че разбирате какво искат от вас да подпишете обадете се на родителите си, на адвокат или друг близък,на когото имате доверие и се консултирайте,преди да подписвате каквото и да било.НЕ ПОДПИСВАЙТЕ документи на език,който не говорите перфектно.
6.Не споделяйте какво заплащане получавате.
7.Не позволявайте ваши снимки,записи и други изяви да се филмират и разпространяват без ваше съгласие и изисквайте за това да имате подписан договор с другата страна.
8.Намерете си агент,който да защитава интересите ви.

# 63
Наистина аз го писах. Нямам грешки, защото от малка познавам азбуката и 999 999 999 ... пъти са ми казвали това за самочувствието ми. Моля, наистина помогнете ми д си намеря кастинг !!!   baby_neutral Cry Sad

# 64
Какво е "ПС"?
За втори път те питам.

# 65
Сигурно е съкратено на педагогически съвет.
Аз след 1 година в телевизията мисля че не си струва.Особено за дете.Работа е-не е лесно,нито е игра.Иска да се трудиш на 110 процента и да не загубиш индивидуалноста си.А и парите докато започнат да идват нормални,а не някакви мижави суми,минават години.

# 66
ПС значи съкратено педагогически съвет. Много ви моля, искам да съм актриса. Много ще съм ви благодарна и задължена, ако ми дадете някакви адреси и/или телефони! Така ще ми помогнете! Предварително Благодаря! Laughing А и понеже толкова чшсто не гледам форума, ако имате някаква информация, намерете ме на Skype----> valentashka  . Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт