Вмъкни се в летните си дрешки 3

  • 5 304
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug
Влизам само да ви поздравя за упоритоста   bouquet
При мен нещо не върви  Sad,т.е. не се губят килограми.Ма съм упорита и ще продължавам.
Целувки за вси4ки

# 61
  • Мнения: 6 958
Здравейте и от мен и аз продължавам дано успея докато видя 69 кг. на кантара  Crossing Arms

Успех на всички  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 6 958
Здравейте  Hug

Относно денят ми -> не съм яла нищо!!! Само вода, кафе и чай, планирвам един фреш от лимон или грейпфрут за вечерно разхлаждане и това е... Чудно ми е как не ми се яде нищо  Cry явно е заради настроението ми и нервите...  Rolling Eyes

Чакам майстора за кроса всеки момент (днес се счупи нещо от към единия педал), стискайте ми палци да дойде (че не е сигурно) и да го оправи още тази вечер  Praynig Praynig Praynig

Вие как сте?  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 893
Ей, здравейте...
Вчера ми беше ябуълков ден...Всичко на 6...
Днес бях на струване и ядох питка...Ама не ме гризе съвестта...Иначе ядах и малко зеле...днес трябваше това да ям...Е за днес толкова...
Утре пак влизам в ритъм и никакви отклонения Simple Smile)
Утре ми е смокинен ден!  bouquet

# 64
  • Мнения: 263
Здравейте  Hug

Относно денят ми -> не съм яла нищо!!! Само вода, кафе и чай, планирвам един фреш от лимон или грейпфрут за вечерно разхлаждане и това е... Чудно ми е как не ми се яде нищо  Cry явно е заради настроението ми и нервите...  Rolling Eyes

Чакам майстора за кроса всеки момент (днес се счупи нещо от към единия педал), стискайте ми палци да дойде (че не е сигурно) и да го оправи още тази вечер  Praynig Praynig Praynig

Вие как сте?  Heart Eyes

Какъв режим спазваш за намаляване на теглото? Това, което си писала, че не си яла нищо, никак не е добре. Така се получават йо-йо ефектите. Нали знаеш, малки порции, по-често. Така се засилва метаболизма, а като гладуваш, метаболизма се забавя и после всяка хапка ти се лепи  Peace

# 65
  • Мнения: 263
Не, че аз го спазвам, но съм го изпитвала на гърба си.

# 66
  • Мнения: 6 958
Еспи плодове чай мед ми е режима принципно  Peace

Сладурани къде сте?

Следи от сълзи, Стеф, Доринда къде останахте?  Cry Cry Cry

Аз ще разтоварвам утре и от понеделник до петък пак в тази графа на диетата  Peace

# 67
  • Мнения: 346
Миранди тук съм и ви чета редовно,  в момента се движа малко в страни от диетата, но от утре съм отново на линия. Добре разтоварих, сега не смея да се кача на кантара  Rolling Eyes, ще го направя чак след лунната.
Дано останалите момичета са добре  Heart Eyes

# 68
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И аз съм на линия.....с 4етенето  Peace
Днес съм месна скара и зелена салата  ooooh!
Ама пак ме тресе нервата .......
Няма да ви говоря за моето ядене и диети щото съм за утрепване  #2gunfire
Радвам на постояннството и резултатите ви  Hug  bouquet

# 69
  • Мнения: 6 958
Радвам се да ви видя момичета и да знам, че сте добре  Hug

Аз дне се подготвих за утрешния ми ден на ядене (прегрешение)  Crazy и бях на кафета, чай и вода само, от понеделник пак на диня, грейпфрути и т.н.  Crazy

# 70
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте момичета!

Аз се тутках , а днес , а утре да почна ииии, като се качих на кантара се стреснах +4 кг.  #Crazy
И така от понеделник започвам пак и докато не сваля всички кг. няма да се откажа!

Вие как сте? Преборихте ли се с излишните килограми?

Лека вечер и до скоро...  Hug

# 71
  • Мнения: 893
Момичета...
Най - голямото ми постижение е талията...от 80 на 74 Peace
Други реултати май нямам...Но и липсата на кантар ми помага да не знам нищо за килата си  Sick #Cussing out
Утре ще се тегля и ще пиша Simple Smile)

Успешен диетичен ден на всички!

# 72
  • Мнения: 893

Момичета...Вече съм общо - 6 кг... Мн съм Щаслива...Най - накрая кантара помръдна под 60...59 съм Simple Smilebouquet
Дънките така ми хлопат, ще ми паднат от дупето... Embarassed

# 73
  • Мнения: 155
Сълзичкеее,тука ли си още????Браво за упоритостта момиче!И браво за добрите резултати! newsm10.
Аз пиша при плодчетата,днес ми е 5 ден,но понеже карам смесено плодове и зеленчуци ще пиша и при теб - стига да си тук newsm53.И аз не се меря като теб - поне да минат 10 дни!Целувки!  bouquet....А други дали има?! Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 6 958

Момичета...Вече съм общо - 6 кг... Мн съм Щаслива...Най - накрая кантара помръдна под 60...59 съм Simple Smilebouquet
Дънките така ми хлопат, ще ми паднат от дупето... Embarassed


 smile3501 newsm20

Сълзичкеее,тука ли си още????Браво за упоритостта момиче!И браво за добрите резултати! newsm10.
Аз пиша при плодчетата,днес ми е 5 ден,но понеже карам смесено плодове и зеленчуци ще пиша и при теб - стига да си тук newsm53.И аз не се меря като теб - поне да минат 10 дни!Целувки!  bouquet....А други дали има?! Rolling Eyes

Браво момичета  smile3501

Аааааа и аз съм тука с вас  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт