Помощ!!! Петна при пране!!!

  • 3 026
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Помогнете!!!  При пране с автом. пералня на цветни дрехи явно една блуза е направила петна на полите(не на вс. дрехи, явно зависи от материята) Стояха с Вениш, с Аче, с друг препарат за петна и НИЩО. Трябва да изхвърлям 3 поли.  Или да търся начин за пребоядисване? Дайте ми идеи, моля ВИ!!!

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 00:42 от [desi]

# 1
  • Мнения: 78
Ти вече си пробвала това което аз щях да кажа за друго не се сещам  newsm78

# 2
  • Мнения: 204
има специални препарати за "улавяне" на петна точно от боядисване, виждала съм ги в Метро, а и в други магазини

# 3
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
А някой няма ли идеи за "при свършен факт вече", че и аз съм на същия хал с една торба забоядисани дрехи... Някъде из подобна тема, четох за препарата на д-р Бекман за обезцветяване на боядисано пране, кажете ще ни помогне ли или .... а и къде да го намерим обиколих доста магазини за препарати, ама го нямат.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 709
Единствения вариант май е в някоя от химичните лаборатории,които се занимават с текстил,сега съм отпуска и не мога да им взема адреса ,но в понеделник,ще мога.Лошото е,че незнам дали се занимават с битови проблеми.Иначе стандартни препарати на нашия пазар мисля,че няма.

# 5
  • София
  • Мнения: 204
на пазара има богата гама бои за текстил.Резултатите са много добри.Пробвай.

# 6
  • Мнения: 1 492
Изпери ги в пералнята още 2-3 пъти. При някои материи се маха оцветеното петно.

# 7
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
на пазара има богата гама бои за текстил.Резултатите са много добри.Пробвай.

Ей това е супер! Розовият екип на дъщеря ми се снабди с цикламени петна след пране. Купих боя за текстил и щерка ми е вече с "нов" цикламен екип!!! А толкова ме беше яд  #Cussing out като го забоядисах!! И то боята струва само 1лв!!!

Общи условия

Активация на акаунт