Това е твоят живот. Тук, сега и завинаги.

  • 20 419
  • 506
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 490
Моят живот започва с чаша кафе и 2 цигари всяка сутрин.
Събуждам се /все още/ от едната страна на спалнята - някои навици трудно умират  Sunglasses
Тръгвам в прекрасно настроение за работа- всеки ден! Защото работя с прекрасни хора.
Но не е пълна картината. Все някой ден ще я до рисувам...Надявам се  Laughing

# 61
  • Мнения: 73
Относно цената
Улисана в нестихващия ритъм
На делнични забързани слова,
Встрани не гледам и не питам
относно заплатената цена.      
Кафе, прозявка, четка, душ,
Дезодорант, парфюм и гел,
Целувка, махване и ,уж,
каквото трябва всеки си е взел.
Денят „тече” в работен ритъм,
Задачи, дейности и рутина,
И пак пропускаме да питаме
Относно заплатената цена.
Дори когато бързаме към къщи
И сме набрали преднина,
По навик на деня се мръщим,
Пропуснали  платената цена.
Така в нестихващия ритъм
На делничните шеметни слова
Отиваме си без да питаме
Дали си струваше да заплатим това?!

# 62
  • Мнения: 1 299
Моят е твоят живот. Тук, сега и завинаги - динамичен!

# 63
  • Мнения: 73
Извинете ме, че пиша в стихове, но така ми е по-лесно.
Това е твоят живот/или поне на някои от нас/. Да ми прости тази, на която съм го посветила, че го адресирам днес до всички, но...така ми се иска, С МНОГО ОБИЧ И ТОПЛОТА   bouquet

Не знам дали ще те открия,
не знам дали е на шега,
деня на малки глътки пия,
подправен с мъничко тъга...
добавих малко и от тебе-
от твоя ден и суетня,
от детското у вас безредие,
от дебнещата самота,
от чашата ти - полупразна,
цигарен дим и бръчки смях,
от някой кратък миг-раздразнен
/сякаш,че до тебе бях/.
Разбърках всички твои грижи
с неясните магически слова,
помолих Го за теб да се погрижи
и тайничко поплаках след това...

# 64
  • Мнения: 2 070
ДеВанче  Hug

Умбра  Hug Най-после още една хубава тема в Клюкарника.

Досега живота ми беше едно голямо приключение.
В момента съм уплашена - имам Човек, Дете, Мене си, Приятели и не мога да му се зарадвам като хората, защото в мен се заражда нова потребност, която ме плаши - да имам повече пари  и материалности. И понеже не знам къде ще ме доведе това малко съм шашната. Просто досега нищога не съм имала кой знае какви материални желания... Ей такива. Нищо поетично.

Утре може да е друго.

# 65
  • Мнения: 2 070
Не мога да разбера какво му става на моя нет и на форума, преместето го това горното в темата на Умбра моля ви.

# 66
  • Мнения: 216
Нормално, човек е така устроен че да се развива, а развитието изисква, ъпгрейдс, и потребности да се задоволяват, никога няма презадоволен човек, защото винаги изниква нещо ново, нещо друго и това му е хубавото и лошото, едновременно те амбицира и обезкуражава защото колкото и да се бориш , никога няма да са ти изпълнени всички мечти, което хубаво, защото човек без мечти.......не е толкова жив, при всички е така, искаш кола- получиш, почваш да искаш по-голяма къща- получиш, почваш да искаш деца( или още деца) , после по-голяма кола, по-голяма къща и така.....все пак не забравяй че трябва да се радваш на това което имаш, защото факта че си го получил не означава че не може да го загубиш.......
 Peace

# 67
  • Мнения: 7 110
Темата наистина е страхотна.
Може би моето мечтано днес, тук и сега още не е дошло, но съм непоправим оптимист.
Все пак днес крача с малки стъпки, гледам на света през по-светли очила, преосмислям приятелства и познанства.

# 68
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Моят живот точно в момента е огромно желание да дам, да се раздам цялата, без мисъл за след това.
Моят живот е и очакване, а отвъд него, понякога, в най-крайните кътчета на сърцето и съзнанието ми е липса-изгаряща, до сълзи, до болка, голяма и незатихваща.

# 69
  • Мнения: 1 163
Доволна съм от моя живот,бих искала да променя нещо но НЕ МОГААА

# 70
  • Мнения: 7 430
...несигурен, но щастлив Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз имам функция "щастлива където е". Все е активирана.

# 72
  • Мнения: 2 407
Старая се всеки ден за мен да е специялен!

# 73
  • Мнения: 11 607
Точно в този момент живота ми е заспал.....Спи ми се и 2 не виждам....

По принцип в последните седмици - ми е скучен,тъп и безцелен,  защото ми писна отдавна да съм без децата...нямам търпение да ида да си ги взема от моите родители,при които бяха за лятото........

По принцип живота ми е хубав ...защото не мога да се оплача от нищо - дом, семейство,  сравнително добри условия за живот, приятели, хоби, интернет(вкл. и форума и чата)......Щастлива съм, слава на Бога!

# 74
  • Мнения: 1 671
Тук и сега животът ми го няма. Тоест има го, но аз не съм в него.

Дано не е завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт