Отговори
# 45
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз като казах двама имах предвид двама възрастни ама не доуточних.

# 46
  • Мнения: 521
Ще бъда сама.
Възрастна...(как звучи,само...)

# 47
  • Мнения: 219
Здравйте и аз бих дошла но сьм на 500 километра от София Но в лицето на Мама Рачи ще пресьствам но не тялум  Надявам се че тя няма претенций  за това .Децата ни са с една диагноза и проблемите еднакви и вьпросите сьщо . Радвам се че и вие в София правите такива сьбирания  И ние в Добрич правим но поне за сега няма кой знай какви резултати Но важно да сме идинни в цяла Бьлгария така някой ден ще ни разберьт господата отгоре !

# 48
  • Мнения: 1 271
Може ли малко подробности за протичането на срещата - до колко ще продължи?
Трябва ли да донесем нещо...

# 49
  • Мнения: 3 367
..мисля да не е повече от 3 часа,с 15ина минути почивка..със сигурност ще останат много неизговорени неща,но ми се ще да гледам на това като на първи стъпки от дълго пътешествие Laughing
не е нужно да носите нищо,освен пособия за писане ако обичате да водите записки..

# 50
Здравейте и от мен!
Надявам се да направите изключение (ако го считате за такова) и да приемете и една сестра/кака на болно момиченце на вашата среща (всъщност никога не съм обичала да наричам сестра ми 'болна', защото за мен не е)

Не знам кога ще е следващата ви среща, но аз едва ли ще мога да присъствам, защото уча в друг град. Но тази неделя съм в София и очаквам с нетърпение срещата! Надявам се да има място и за мен Simple Smile

Поздрави за идеята!

# 51
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Всеки е добре дошъл   Grinning

# 52
  • Мнения: 950
И аз съм на другия край на България ,ще ви бъда благодарна ,ако след срещата напишете основните  неща тук  !

# 53
  • Мнения: 2 543
За мое най-голямо съжаление няма да мога да присъствам. Sad Наистина ще е чудесно, ако после разкажете и споделите впечатления от обучението. Много ще сме благодарни.   bouquet

# 54
  • Мнения: 35
какъв е капацитета на залата? ако има място идвам и аз Joy вече попълних анкетата

# 55
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А Василена какво прави бебето. Кученцата раздадохте ли ги.

# 56
# 57
  • Мнения: 35
Дороти, бебето порасна и стана малко момиченце easter
Смее се и сияе. Фучи кат моторетка и прави майманджулуци. А кученцата ги раздадохме и забравихме.

# 58
  • Мнения: 460
Съжалявам, но няма да мога да присъствам.
Пожелавам на всички удовлетворяващи часове  Peace

# 59
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Най-вероятно аз няма да дойда  Sad  Съпруга ми ще е на работа/казаха му днес/, а детегледачка нямам под ръка /поне за сега/

Общи условия

Активация на акаунт