Как да се обадя от Uk до село в Bg?

  • 4 767
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,
Че това ме е интересува,липсват ми баба и дядо но не знам как да им се обадя,те живеят в едно малко село и по "нормалния" начин не става да им се обадя...знаете ли дали има начин да им се обадя? Ако се обадя на Бт дали няма да може да ме превключат към домашния им тел?  bouquet

# 1
  • Мнения: 500
Какъв е 'нормалния' начин? Ако нямат стационарен телефон, ще трябва да си купят мобилен телефон за да ги търсиш на него. Ако пък ти нямаш стационарен телефон, ще трябва да си купиш мобилен? Не разбирам въпроса ти, трябва да доуточниш.

# 2
имат домашен но по-някаква причина от uk не мога да се свържа с тях...мисля че защото живеят в мн малко отдалечено село...не става да им се обадя нито от моя мобилен нито от домашня ми...не разбирам какво не разбираш...

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 099
скайп out ако имаш -зареждаш с малко парички и звъниш на всякакви телефони. Аз така се обаждам на село.

# 4
  • Мнения: 3 880
мисля че защото живеят в мн малко отдалечено село...
Това, че е малко и отдалечено (отдалечено от къде?) не е причина да не можеш да се свържеш, ми се струва newsm78 За кое село става въпрос (код?)? Какво се чува като се опитваш да ги набереш?

# 5
04515 им е кода...и не дава никакъв сигнал....пробвала съм достааааа пъти Rolling Eyes

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Т.е. набираш 003594515хххххх и никаква реакция newsm78

# 7
# 8
  • Мнения: 3 880
Аз сега пробвах с произволен 4-цифрен номер и звънна.......
Щом от Германия става не виждам причина да не става от Англия. newsm78
Да не са им сменяли нещо номерата последно време и да не си разбрала?

# 9
  • Мнения: 1 959
Аз също така набирам както ти е показала pepelyashka и нямам никакъв проблем.Данеби те да имат проблем с телефона.

# 10
сега ще пробвам пак...  bouquet

# 11
  • Мнения: 500
Ами щом не става по 'нормалния' начин, едва ли ще стане по 'ненормален' !
Разбери дали нямат временен проблем с телефона. Ако не, май ще трябва да си по настоятелна и да опитваш по различно време на деня. Ето ти един номер, на който можеш да говориш за 1р/мин от тук: 08448612121 и след това 00359.....

# 12
те много през деня в къщи не стоят..все по двора си намират работи за вършене  Laughing,ма пък що да не дава сигнал....освен ако тел им е нещо повреден...ще пробвам да звънна до съседите....благодаря за отговорите  bouquet

# 13
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Ето ти още един телефон за 1п. 0844 861 35 35.
Ти да не слагаш 0-та на кода на селото?

# 14
  • Мнения: 312
venichkata, ако искаш можеш да пробваш чрез Low Rate Voip. Това е линк към сайта: http://www.lowratevoip.com/en/instructions.html    Аз съм изключително доволна от тази праграмка и връзката е перфектна. Дори всеки път когато заредя с 10 евро ми дават 1 месец безплатни разговори към стационарните телефони в Бг. Звъня на моите родители и приятели без проблем и дори по-често отколкото ,когато съм била в България. Оптиай и сама ще се увериш,че е много добра. Peace

Общи условия

Активация на акаунт