Жени много, Майка една!

  • 2 693
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Ми по тази логика жена няма да си намери цял живот, ама да ме прощавате и аз имам син, но пък да пробва нещата, които прави с теб да ги прави с майка си а?- мама му стара  Twisted Evil

Полудявам аз от такива изказвания  #Cussing out

Вярно е до някъде ама по този начин както го разбирам аз е много тъпо да се расъждава
 #2gunfire

# 16
  • Мнения: 4 965
Ми по тази логика жена няма да си намери цял живот, ама да ме прощавате и аз имам син, но пък да пробва нещата, които прави с теб да ги прави с майка си а?- мама му стара  Twisted Evil

Полудявам аз от такива изказвания  #Cussing out

Вярно е до някъде ама по този начин както го разбирам аз е много тъпо да се расъждава
 #2gunfire

Честно казано, на мен също първо това ми мина през акъла.

Майката може да е една, ама е до време. А после кой остава??? - ако просто сменя жените, остава сам; ако има малко мозък и не слуша за всичко мамка си, оставате той и ти /едно семейство/.

# 17
  • Мнения: 3 036
А това - "Това ядене не е като на мама", "Мама чисти толкова неща а ти?", "Мама така прави това така , а ти ?
Имам момиче и я възпитавам като човек уважаваш всички, ама цял живот да те сравняват с друг.Между другото свекърва ми е великолепен човек,но не искам да ме сравняват винаги с друг човек.
Майка, майка -  но не мама е винаги до него.

# 18
  • Мнения: 200
  newsm78  А всъщност какво ще каже питащата   newsm78

# 19
  • Мнения: 2 353
  Ми те и мъжете могат да бъдат много, а бащата е един. Защо бащата винаги е в сянка?

# 20
  • Мнения: 2 908
Ей затуй не ща да раждам момче-като си мразя свекито да не ме мразят и мен някой ден Praynig

# 21
  • Мнения: 4 068
Абе аз този лаф го знам така- "Бащи много. Майка една." В смисъл, че само майката всъщност знае кой е истинския баща на детето и. Mr. Green

Иначе по темата-не приемам философията на мъж ти. Не споря, че майката е една, но след като се мислиш за голям човек и създаваш семейство, че и дете то каква майка какви 5 лева тогава? Вече вие сте майка и баща. И ти и детето/ако имате такова/ сте неговото семейство. За мен такива мъже дето цял живот за полата на мама се държат са абсолютни дришльовци ще ме прощавате. Никога не съм искала мъж ми да прекрати контакти с родителите си или да не ги обича и уважава, но когато се ожени за мен той пое по своя път и това е. Не позволявам вмешателства, а ако чуя нещо от сорта на "мама това го готви по-хубаво" сигурно ще позеленея от нерви. Сори ама съм си такава. Искам щом сме отделно семейство да имаме и самостоятелен живот.

# 22
  • Мнения: 2 908
Абе аз този лаф го знам така- "Бащи много. Майка една." В смисъл, че само майката всъщност знае кой е истинския баща на детето и. Mr. Green

Иначе по темата-не приемам философията на мъж ти. Не споря, че майката е една, но след като се мислиш за голям човек и създаваш семейство, че и дете то каква майка какви 5 лева тогава? Вече вие сте майка и баща. И ти и детето/ако имате такова/ сте неговото семейство. За мен такива мъже дето цял живот за полата на мама се държат са абсолютни дришльовци ще ме прощавате. Никога не съм искала мъж ми да прекрати контакти с родителите си или да не ги обича и уважава, но когато се ожени за мен той пое по своя път и това е. Не позволявам вмешателства, а ако чуя нещо от сорта на "мама това го готви по-хубаво" сигурно ще позеленея от нерви. Сори ама съм си такава. Искам щом сме отделно семейство да имаме и самостоятелен живот.
smile3501

# 23
  • Мнения: 2 353
  Лафът не е коректен, трябва да е "Бащи неизвестни, майка известна". Бащата както и да го въртим е само един, друг е въпроса дали знаем кой точно е.

# 24
  • Мнения: 188
  Лафът не е коректен, трябва да е "Бащи неизвестни, майка известна". Бащата както и да го въртим е само един, друг е въпроса дали знаем кой точно е.
Joy Joy Joy

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ми мама кат си отиде, к'во става. На стари години, коя ще го иска newsm78
Ако няма пари - никоя  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Коконата истимаро ви плъзна май. newsm78

# 27
  • Мнения: 2 353
  Коконата какво? newsm78

# 28
  • Мнения: 516
  Лафът не е коректен, трябва да е "Бащи неизвестни, майка известна". Бащата както и да го въртим е само един, друг е въпроса дали знаем кой точно е.
Аз го  знам така- Обичайте майките, бащите са случайни. Joy

Общи условия

Активация на акаунт