Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 авг. 2007, 13:57 ч.

Зъболекар за 3 годишен младеж

• 537
  • 6
  •   1
Отговори
Синът ми има нужда от зъболекар, оказа се, че има 4 кариеса, (което според мен е много за 3 годишен) и мисля, че трябва да лекуваме млечните зъби.
Може ли да ми препоръчате детски зъболекар в София, който би могъл да се справи с 3 годишно хлапе, предпочитам да е в центъра някъде.
Обаждах се в Юниордент. Има ли някой впечатления от д-р Стайкова или някой от другите зъболекари там?
И въобще как става лекуването на зъби на тази възраст?..Представям си що рев, що чудо ще бъде.... Crazy

# 1
Аз бих ти препоръчала нашата зъболекарка - казва се Николета Маркова. Тя е детски стоматолог. Страхотна е, добър специалист. Има подход  към децата. Ние сме и пациенти вече 4 години и съм наистина много доволна.
МЕД. Център Медстом. Намира се на Дондуков и Раковски. те. 981 00 00

# 2
Аз имам много добро впечатление от доктор Стайкова и искренно ти я препоръчвам миналата година правихме зъбките на моят син при нея и съм  очарована от доброто отношение към детето , Беше с пълна упойка но това да не те притеснява всичко мина нормално

# 3
  • София / Пловдив
Аз бих ти препоръчала нашата зъболекарка - казва се Николета Маркова. Тя е детски стоматолог. Страхотна е, добър специалист. ...

Peace

И аз да се изкажа само с добро за нея. Но си запиши час веднага, защото напливът при нея е голям.

За съжаление на 3 годинки ние сме вече със 7 пломби  Sad Важното е да се оправят зъбките. Не се притеснявай, става лесно и бързо!

# 4
ЗА БУРГАС Д-Р РАДКОВА ТЕЛ. 84 58 12

# 5
в момента в Юниордент има безплатни прегледи, но след като вече знаете за кариесите, ще се лекувате...моите двама юнаци на 3,5 и 5 всеки имаше по 3 кариеса, но се справиха без упойки...за конкретен лекар не мога да кажа понеже ги заведе баба им (нарочно) ...лекарката е била много внимателна и търпелива...даже са получили подарък накрая....малките мъже се държат съвсем мъжки когато са без мамите...споко!

# 6
  • Sofia
Днес записах час при нея, първа възможност за 30 октомври.
Но ние сме за профилактичен .Дано не излезе нещо.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт