Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 авг. 2007, 18:28 ч.
  • Преглеждания  3 343  Мнения  144  Онлайн  1
Отговори
  • София
Случайно разбрах че някой от майките покрай мен оставяли по 10,20 лв на консултация за да им обръщали повече внимание,та ас започвам да се чудя за това ли на нас не.Искам да разбера това масова практика ли е? И ако е така да знам да водя детето си само по частни кабинети там поне знам за какво плащам!  Само да добавя че живея в Лозенец                           

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 20:00 от iordanka

Реклама
# 1
  • София
Не съм давала и не мисля да давам.

# 2
  • София
Не!

# 3
  • Русе
Не съм давала и не мисля да давам.

Peace

# 4
  • София
Не, не давам.

Никога не е претупвала прегледите.
Винаги е обръщала, и обръща, достатъчно внимание на дечицата ми, а също и на мен.  Grinning
Винаги отговаря изчерпателно на всичките ми въпроси, при все, че отвън чакат много хора.

# 5
  • София
Не

# 6
  • Стара Загора
Не  Naughty

# 7
  • В.Търново
Не

# 8
Не, не би ми и хрумнало, така или иначе сме случили на GP и получаваме достатъчно внимание и така. За съжаление (но и за щастие Simple Smile) и тя сега излезе в отпуск по майчинство, чакаме я с нетърпение да се върне.

# 9
Първия път понечих да дам тя отказа категорично.Идвала е на домашни прегледи и тогава и давам по 10лв.

# 10
  • Варна
Само при домашен преглед

# 11
  • Sofia
Не. Ако реша да плащам, ще отида там, където ще ми издадат и касова бележка - с други думи, в частен кабинет.

# 12
  • София
 #Crazy ХА, та нали задравната "касичка" им плаща - на пациент  newsm78 И наистина ако дам 10-12 лв. ще отида в частно лечебно заведение  #Crazy и там са много добри  Hug

# 13
  • Silvermoon
не

# 14
  • UK, Harlow/София
Понякога съм питала педиатърката дали й дължа нещо, но винаги е отказвала заплащане!

Има други начини за изказване на благодарности освен парите!

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт