Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна, Пловдив

Моля някой да ми помогне, защото аз вече откачам и приличам на зомби!! Преди 2 години, т.е. 2005г се навършваха 200г от рождението на Ханс кристиян Андерсен и по този повод имаше чествания и по канал 1 бяха излъчили много хубав спектакъл "Once Upon A Time", в него различни певци и артисти представяха, в кратки филмчета, някои от най-известните му приказки. Най ме впечатли изпълнението на Жан-Мишел Жар за приказката "Сянката".много се надявам някой да знае откъде мога да изтегля или този откъс, или целия концерт Praynig Praynigкъде ли не търсих!!Никъде не намерих!! Praynig Praynig
Цитирай
Пуснах ти един линк на ли4ни, дано  е това, което тарси6.
Smile
Цитирай

Над мечтите...

Погледни в DC++ или Emule Peace Успех
Цитирай

Варна, Пловдив

Мерси   miragh,това е което търсих. Ако някой друг се заинтересува ще препратя линка на лични Hug Hug
Цитирай

Близо до гората...

Дайте го тук линка де. Каква е тази потайност. Rolling Eyes
Цитирай
 ooooh!Моля някой да ми напише как се пуска линк! 35Не се смейте ,а помогнете! EmbarassedЩе чакам! newsm78
Цитирай

Oslo / Varna

Jean MIchel Jarre - The Shadow - HCA Once upon a time - 2-4-2005 1-ви линк

Jean MIchel Jarre - The Shadow - HCA Once upon a time - 2-4-2005 2-ри линк
Цитирай

АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78
Цитирай

Oslo / Varna

АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78

Виж тук
Цитирай
 :party  mishelle ,голямо добро направи,благодаря!Ако си именячка  - да си жива и здрава,ако не ПАК !Здраве и  късмет.   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.