Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някъде под синьото небе:))

Някой ползвал ли е тези шампоани на Natur Vital против кососпад са. До колкото разбрах са испански.
« Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 18:16 от desiniko »
Цитирай

В полето, под тепето.

Не съм ползвала шампоан, но ползвах маската им  против косопад и не отчетох никакъв ефект Sad
Цитирай

Варна

Ползвала съм шампоан за кестенява коса на тази марка, но против косопад - не. Останах доволна от него и досега го ползвам.
Цитирай

София

И аз все ги гледам и им се чудя, така че ще следя темата за отзиви.
Цитирай

София

И аз все ги гледам и им се чудя, така че ще следя темата за отзиви.
И аз така, но не тези за косопад, а за руси/изрусени коси  Crazy
Цитирай

Ползвала съм шампоан за кестенява коса на тази марка

+ балсам с екстракт от градински чай - току що свърших опаковките. Не отчитам никакъв ефект в положителна насока, малко съм разочарована.
Цитирай

1st floor

ползвавх този за мазна коса , останах доволна , не ми се омазняваше още на следващия ден , а издържаше 2-3....но адски ме сърбеше кожата на главата , и като свърших опаковката , не съм купувала друга...
Цитирай
Ползвал съм за нормална а в момента от няколко месеца за мазна и двата са много добри и се понасят отлично от чувствителен скалп. За ефект относно косопада немога да кажа, т.к. нещата са индивидуални и зависи от причината. При мен има нормализиращ ефект и забавяне на процеса.
Мога да препоръчам друг добър шампуан на Rene Furterer - Forticea, но той е 3 пъти по-скъп. Има също така подобен на Арома с биосфери но трудно го намирам по магазините последно време.
Последно ми препоръчаха и пробвах Phytoaxil на една друга френска фирма, но не ми понася и ми дразни скалпа като едновременно с това е в изключително неудобна за употреба опаковка.
Така че като цена/качество този на Natur Vital и този на Арома са най-подходящите, които съм ползвал до момента.
Цитирай
М/у картинката, която е показана горе не е от серията против косопад.
За справка: http://www.naturvital.com/nv/
Цитирай

Пловдив

За пръв път ги виждам.  newsm78 Чак не вярвам, че съм пропуснала нещо. Иначе Фортисея на Фюртерер си го обгрижвам от години. Особено през есента.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.