Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

фенка съм на дрехите с тази марка.преди ги купувах от ангел кънчев,но изчезнаха от там и последно пазарувах в пловдив.Вчера случайно ходих до Герена и видях реклама на любимите ми дрехи в един търговски център.Много се зарадвах и влязох да видя какво предлагат.Оказа се че вече има дори зимни якета от новата колекция.Имам две дъщери едната ми е проблемна защото е
доста висока за годините си(13) висока е 168,а Пуледро предлага по-големички дрешки за тинейджърки доста интересни.За малката (3 г.)също купих някои газарийки.Доволна съм въпреки че изтъних портфейла Very Happy
Цитирай
V Lozenec sashto gi ima, ako tam ti e po-udobno Very Happy
Цитирай

преди имаше в локалното на Борис в един детски магазин..
Цитирай

фенка съм на дрехите с тази марка.преди ги купувах от ангел кънчев,но изчезнаха от там и последно пазарувах в пловдив.Вчера случайно ходих до Герена и видях реклама на любимите ми дрехи в един търговски център.Много се зарадвах и влязох да видя какво предлагат.Оказа се че вече има дори зимни якета от новата колекция.Имам две дъщери едната ми е проблемна защото е
доста висока за годините си(13) висока е 168,а Пуледро предлага по-големички дрешки за тинейджърки доста интересни.За малката (3 г.)също купих някои газарийки.Доволна съм въпреки че изтъних портфейла Very Happy

Peace
....И аз държа на тази марка.Синът ми има доста дрехи на Поледро и съм доволна.Последно му взех един бял панталон ,който става  и на 7/8 от Дупница,а преди това един страхотен червен гащеризон от Благоевград.
  Есенната колекция още не съм я разглеждала.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Къде точно в Лозенец има магазин, моля?
Цитирай

София

Къде точно в Лозенец има магазин, моля?

Мисля, че става въпрос за магазинче Пчела на спирката на трамвай 9 на Японския хотел по посока Хладилника.
Цитирай

София

да този магазин в лозенец беше с някаква пчеличка,но там нямат нищо от новата колекция,вече ходих до там.Но в този магазин в подуене са заредили вече доста нови неща
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.