Каква марка пиле купувате?

  • 55 215
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 101
"Росо" и "Поло Комерс"

# 31
  • Мнения: 3 251
На "Авес" или от охладените на "Чикън груп".

# 32
  • Мнения: 304
Росо - става доста крехко и в повечето случаи е добре изчистено. На Градус пилетата са някакви огнеупорни - трябва да ги варя сума ти време.

# 33
  А М Е Т А!!!!!!ТОВА СА НАЙ-ДОБРИТЕ ПРОДУКТИ НА БАЛГАРСКИЯ ПАЗАР ЗА ПИЛЕШКО МЕСО!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 176
Последните пъти Росо купуваме.

# 35
"Росо" май се казва марката, купувам охладени предимно.



 Peace

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26
DUC (Дюк) много е вкусно  Heart Eyes ! След като в нас започнахме да се интересуваме от здравословно хранене и по прочетох туй онуй, разбрах че пилето не трябвало да е розово, а жълто... това е гарант, че е по-близко до домашното и наистина е гледано здравословно. Така срещнах Дюк и от тогава само това е! По вестниците писаха, че е 100% здравословни, хранели го само с царевичка и т.н., а дори ваксинирали пиленцата като се излюпят  Shocked На мен ми вдъхва доверие и не признавам друга марка!

Пробвайте, малко по-скъпо е, но е чисто, плътно, ароматно и истинско. Тези, които също мислят като мен ще се радвам да кажат някоя и друга нова рецептичка Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 001
Амета и DUC....

# 38
  • Мнения: 1 122
Само на Костинброд. А тези DUC май не са български? newsm78


# 39
  • Мнения: 492
От всичко пилешко съм доволна  Crazy
И аз така. Нямали сме проблем.

# 40
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Цяло пиле не купувам по принцип - само 2ма сме и не ми се занимава да го готвя. Взимам сами пилешки гърди, охладени, на "Виктория М" или на "Поло". Сега ме зарибихте с тези DUC, само цяло пиле ли има или има и разфасовки? Да не е едно замразено съм виждала, то на патица прилича  Tired

# 41
  • Мнения: 5 001
Цяло пиле не купувам по принцип - само 2ма сме и не ми се занимава да го готвя. Взимам сами пилешки гърди, охладени, на "Виктория М" или на "Поло". Сега ме зарибихте с тези DUC, само цяло пиле ли има или има и разфасовки? Да не е едно замразено съм виждала, то на патица прилича  Tired
Не е замразено.Охладено е.Аз купувам от Пикадили(там знам,че има).Ако няма вземи на Амета-няма да сбъркаш  Peace  Peace  Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26
хехе, да охладено е Simple Smile Но и Росо бива!!! А Дюк е ... френско. Те даже май имат общо с Росо, защото на опаковката има нещо като негово лого Wink

Камамбер, то е по-жълто (аз за това не му гласувах доверие в началото), едричко, малко по-различно е от другите, но си е охладено. А и е по-трайно, сега нямам тук да видя, а и не помня, но ще видиш, че е по-трайно от други охладени (поне, които аз съм купувала). Не, че ви го прехвалвам, но вече не признаваме друго пиле Simple Smile

А за Амета не знам нищо...то какво е?

# 43
  • Мнения: 5 001
Амета е българско,но също много вкусно пиле(и пилешки разфасовки има),добре почистено и най-важното ВКУСНО.

# 44
  • Мнения: 1 679
Вече не купувам пилета от магазина.
От село си купуваме живи птици, обработваме ги и ги прибираме във фризера - така имам постоянно хубаво птиче месо.

Общи условия

Активация на акаунт