Каква марка пиле купувате?

  • 55 181
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 036
И аз ползвам домашно пилешко месо,по сигурна се чувствам с тези химикали и Птичи грип.
Ако се наложи понякога да пека пиле на грил вземам  пиле от фирма Градус,но това е доста рядко.

# 46
# 47
  • Мнения: 5 228
До скоро купувах Дюк, но последния път като го отворих, цялото беше в перушина.  Sick  Освен това гледах някакво предаване, как да се избира птиче месо, и казаха, че не трябва пилето да е жълто, че  това не е естествено, а на Дюк пилетата са яко жълти.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Всякакво, но като се замисля най- вече Росо  Peace

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
До скоро купувах Дюк, но последния път като го отворих, цялото беше в перушина.  Sick  Освен това гледах някакво предаване, как да се избира птиче месо, и казаха, че не трябва пилето да е жълто, че  това не е естествено, а на Дюк пилетата са яко жълти.
Уф, по-нагоре се казва точно обратното  Rolling Eyes А и аз имам някъкъв мижав детски спомен за домашна кокошка и беше жълтичка, май  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 537
Градус, Виктория М, Поло Комерс  Peace

# 51
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тези за първи път ги чувам! От къде ги купувате?

# 52
  • Мнения: 5 001
Тези за първи път ги чувам! От къде ги купувате?
Ами най-често от Пикадили,но ги има и по обикновенните магазини за хранителни стоки.Позагледай се и ще ги откриеш...   bouquet   bouquet   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 668
Купувам само DUC  Peace
Всички други ми миришат на лекарства и са ми гадни  Sick

Даже имаше един период , когато почти се бях отказала да купувам пилета и ги открих тези  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 774

А за Амета не знам нищо...то какво е?
Разградски са.

# 55
  • Мнения: 3 456
Моята баба ( да е жива и здрава) праща домашни пилета, но пък те нямат сваряване. Хем в тенджерата под налягане ги варя и пак жилави стоят.

# 56
Поло Комерс са моите пилета Wink

# 57
  • Мнения: 948
Обикновено взимам пилета на ''Амета'' и на ''Градус''.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 074
Откакто съм направила откритието " Пилешки полуфабрикати - ДАНИ" купувам само от тях. Предимството им е, че не се размразяват, а термичната обработка започва веднага, както са си замразени. Опаковани са в специални опаковки за печене или са приготвени запържене. Това спестява много време.
Въпросните продукти са с много голям асортимент.

# 59
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Купувам само DUC.

Общи условия

Активация на акаунт